Facebook  ul. Kościelna 14  62 721 17 27   kancelarialutogniew@wp.pl A A A

ŻYCZENIA KUSTOSZA SANKTUARIUM

sobota, 24-12-2022

ŻYCZENIA KUSTOSZA SANKTUARIUM

Drodzy Parafianie, Goście, Czciciele MB Pocieszenia, Dobrodzieje!

Święta Bożego Narodzenia naszą uwagę zwracają na Betlejem, aby przypomnieć nam, że w życiu nigdy nie jesteśmy sami. Ukazują nam wielką miłość Boga, jaką Bóg dał całemu światu. Czasy, w których żyjemy mają nas w sposób szczególny zachęcić do świadectwa wiary w miejscach, w których na co dzień przebywamy, by głosić doskonałość Boga współpracując z darami, które od Niego otrzymaliśmy. Życzę Wszystkim zdrowia i odwagi współpracy z własnym sumieniem, gdyż jest to współpraca z Bogiem, głosu, który nam podpowiada co w życiu jest najpiękniejsze, w perspektywie naszego zbawienia. Niech Święta Rodzina z Nazaretu wyprasza nam u Boga błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski w Nowym 2023 Roku.

Z pamięcią w modlitwie przed Bożą Dzieciną oraz wizerunkiem Pani Lutogniewskiej wraz z Bożym błogosławieństwem. ks. Łukasz Żurawski .