VIII Parafialny Rajd Rowerowy połączony z obchodami Dnia Dziecka 16.06.2022r.

piątek, 17-06-2022

VIII Parafialny Rajd Rowerowy połączony z obchodami Dnia Dziecka 16.06.2022r.

W Boże Ciało 16.06.2022r. odbył się VIII Parafialny Rajd Rowerowy połączony z obchodami Dnia Dziecka. Zabawa była możliwa dzięki zaangażowaniu wielu osób. Szczególne podziękowania kieruję do Parafialnej Grupy Charytatywnej i jej sympatyków, którzy pomogli w organizacji i przebiegu naszego spotkania. Dziękuję Panu Waldemarowi i jego córce Annie za przejażdżki konne. Dziękuje rodzinom i firmom za pyszne ciasta i napoje. Są to: Krawiec Katarzyna, Olszewska Małgorzata, Prymowicz Maria, Andrzejak Hanna, Gościniak Agnieszka, Biernacka Katarzyna, Felisiak Danuta, Roszczak Bogusława, Witek Janusz, Szóstak Ryszard, Kolański Jan.