Facebook  ul. Kościelna 14  62 721 17 27   kancelarialutogniew@wp.pl A A A

KONCERT KOLĘD ELENI 07.01.2024R.

poniedziałek, 08-01-2024

KONCERT KOLĘD ELENI 07.01.2024R.

07.01.2024r. w Niedzielę Chrztu Pańskiego o godz. 16.00 miał miejsce w naszym Sanktuarium wpaniały Koncert Kolęd w wykonaniu ELENI. Koncert wpisuje się w obchody Roku Jubileuszowego 25. Rocznicy Koronacji Obrazu Matki Bożej Pocieszenia i 130. rocznicy Konsekracji kościoła. Jednocześnie pragnę podziękować współorganizatorowi Koncertu Krotoszyńskiemu Ośrodkowi Kultury, Panom Staroście Krotoszyńskiemu Stanisławowi Szczotce, Burmistrzowi Krotoszyna Panu Franciszkowi Marszałkowi i naszej Parafiance za współfinansowanie wydarzenia. Było to wspaniałe, pełne wzruszeń, ale i wspólnego śpiewu kolęd wydarzenie. Liczymy na kolejne spotkanie Eleni z nami w Lutogniewie.

Zdjęcia W. Murawski