Facebook  ul. Kościelna 14  62 721 17 27 lub nr komórkowy 794-124-776   kancelarialutogniew@wp.pl A A A
Czcionka: AAA « wstecz drukuj

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 30 czerwca 2024

niedziela 30.06.2024

1. Godzinki ku czci Matki Bożej w niedzielę o godz. 7.40.
  2. Różaniec w poniedziałek i w środę o 18.35. Dziękuję Paniom z Róży III za prowadzenie różańca w miesiącu czerwcu, od jutra proszę o prowadzenie różańca Różę IV.
  3. Apel Jasnogórski w pierwszą środę miesiąca o 21.00 przy kaplicy w Lutogniewie u Państwa Dziewieczyńskich, ul. Kościelna.
  4. Objazd chorych w czwartek od godz. 9.00.
  5. W pierwszy czwartek miesiąca o godz. 17.00 w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu nabożeństwo i Msza Św. w intencji rodzin i obrony poczętego życia.
  6. Pierwszy piątek w tym tygodniu. Spowiedź dla dzieci i młodzieży od 15.30, a o 16.00 Msza św. Spowiedź dla dorosłych od godz. 18.30.
  7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od 18.30.
  8. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu MB w sobotę o 9.00.
  9. Msza św. w intencjach nowennowych w sobotę o godz. 17.00.
  10. Cegiełki na remont kościoła. Świece wotywne MBP, torby ekologiczne z naszego sanktuarium oraz Różańce MBP z Lutogniewa z certyfikatem pamiątki Jubileuszu 25-lecia Koronacji Obrazu. Do nabycia przy chrzcielnicy.
  11. Szukamy sponsorów nowych ławek do kościoła.
  12. Polecam prasę katolicką: dziś nowy numer Opiekuna, w którym m.in. Z modlitwą o odpędzenie diabła, oraz o poszukiwaniu dziecka w sobie w Pacanowie. Do nabycia  u ministrantów przy wyjściu z kościoła.
  13. Moi drodzy! W tym roku wcześniej, bo już 13 lipca w sobotę o 8.00 będziemy ustawiać ołtarz odpustowy. Bardzo proszę o rezerwację terminu i pomoc.
  14. Dziękuję za posprzątanie kościoła i jego otoczenia rodzinom Państwa: Grześkowiaków, Baranów i Robaków z Wróżew oraz za ofiarę na kwiaty. Bóg zapłać. Po 4 tygodniach swój dyżur zakończyli mieszkańcy Wróżew. Bardzo dziękuję odpowiedzialnym rodzinom, które dbają o swój Dom Boży, a od soboty proszę o przejęcie dyżuru mieszkańców Bożacina.
  15. Bardzo serdecznie dziękuję parafianom z Osuszy i Lutogniewa za skoszenie ogrodu przy probostwie.
  16. Bardzo proszę zapisane osoby na wyjazdy 11 i 18 lipca o wpłatę kosztów wyjazdu. Na wyjazd 18 lipca są jeszcze wolne miejsca. Szczegóły na naszych stronach internetowych.
  17. W minionym tygodniu do wieczności odeszła śp. Janina Skrzypczak z Wróżew, lat 81, której pogrzeb odbył się wczoraj. Wieczny odpoczynek…