Facebook  ul. Kościelna 14  62 721 17 27   kancelarialutogniew@wp.pl A A A
Czcionka: AAA « wstecz drukuj

NIEDZIELA XXV OKRESU ZWYKŁEGO 18 września 2022r.

niedziela 18.09.2022

1. Godzinki ku czci Matki Bożej w niedzielę o godz. 7.40.
  1. Różaniec przed Mszą Św. w poniedziałek i środę o 18.35.
  2. Święto św. Mateusza Ewangelisty w środę 21 września.
  3. Rocznicę poświęcenia Kościoła Katedralnego w sobotę 24 września.
  4. Za tydzień - Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.
  5. Kancelaria parafialna od dzisiaj do piątku włącznie nieczynna.
  6. Wyjeżdżamy w Bieszczady, zastępować mnie będzie ks. kan. Ryszard Muszyński ze Staregogrodu.
  7. W związku z zastępstwami zmiana godziny Mszy w czwartek z 8.00 na 9.00.
  8. Spotkanie młodzieży od klasy VIII wzwyż, wraz z rodzicami, młodzieży, która chce rozpocząć przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania będzie za tydzień w niedzielę po Mszy Św. o godz. 15.00.
  9. Dziś przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na uczelnie katolickie.
  10. Nauki przedmałżeńskie odbędą się w parafii p.w. św. Stanisława B i M w Kobylinie w terminie od 26 do 30 września. Rozpoczęcie i zapisy na pierwszym spotkaniu o 17.30.
  11. Dziękuję za pomoc w sprzątaniu kościoła i jego otoczenia w dniu wczorajszym oraz za piękne kwiaty Państwu: Katarzynie Krawiec, Mirosławie Robak, Genowefie Wójczyk, Urszuli Kmiecik i Ewie Kowalewicz z Bożacina.
  12. Cały czas rozprowadzamy cegiełki na tynkowanie kościoła: Kubki, Miodzik lutogniewski, obrazy przy ołtarzu św. Stanisława Kostki oraz kalendarze.
  13. W minionym tygodniu zmarł nasz parafianin śp. Aleksander Nowacki, lat 51, z Bożacina ul. Benickiej, którego pogrzeb odbył się w czwartek. Wieczny odpoczynek….