Facebook  ul. Kościelna 14  62 721 17 27   kancelarialutogniew@wp.pl A A A
Czcionka: AAA « wstecz drukuj

NIEDZIELA XXIV OKRESU ZWYKŁEGO 11 września 2022r.

niedziela 11.09.2022

1. Godzinki ku czci Matki Bożej w niedzielę o godz. 7.40.
  1. Różaniec przed Mszą Św. w poniedziałek i środę o 18.35.
  2. Różaniec fatimski z procesją maryjną ze świecami we wtorek po Mszy Św. o godz. 19.00.
  3. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego w środę 14 września. W tym roku jest to Dzień Modlitw za Ukrainę. Zapraszam na różaniec o 18.35 w tej intencji i Mszę św.
  4. Rozpoczynamy XII Ogólnopolski Tydzień Wychowania.
  5. Spotkanie rodziców dzieci, które w roku 2023 pójdą do pierwszej komunii św. w środę po Mszy Św. o godz. 19.00.
  6. Kancelaria parafialna w środę i od przyszłej niedzieli przez tydzień nieczynna.
  7. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tynkowanie kościoła.
  8. Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na uczelnie katolickie, którą przeprowadzi AK.
  9. Nauki przedmałżeńskie odbędą się w parafii p.w. św. Stanisława B i M w Kobylinie w terminie od 26 do 30 września. Rozpoczęcie i zapisy na pierwszym spotkaniu o 17.30.
  10. Dziękuję za pomoc w sprzątaniu kościoła i jego otoczenia w dniu wczorajszym oraz za kwiaty Państwu: Annie Jagła, Iwonie Majewskiej, Pawłowi Robakowi, Marlenie Piasecznej, Joannie Kościelnej z Bożacina.
  11. Cały czas rozprowadzamy cegiełki na tynkowanie kościoła: Kubki, Miodzik lutogniewski, obrazy przy ołtarzu św. Stanisława Kostki oraz kalendarze.
  12. Rozpoczęły się zapisy na Światowe Dni Młodzieży w Portugalii. Trwają do 21 września br. Termin pielgrzymki do Portugalii to 25/26.07 – 7.08.2023 r. (Porto 25-31.07 i Lizbona 1-6.08), koszt wylotu to około 4000 zł. W Światowych Dniach Młodzieży może uczestniczyć młodzież w przedziale wiekowym od 14 do 35 roku życia. Zainteresowane osoby proszę o kontakt z ks. proboszczem.
  13. Polecam prasę katolicką: dziś nowy numer Opiekuna, w którym m.in. relacja z naszego odpustu oraz świadectwo Radosława Pazury, jak doświadczył pomocy św. Józefa w rozmowie o powstającym filmie o mega Opiekunie.
  14. Komunikat Diecezjalna pielgrzymka na Górę Krzyża Jubileuszowego (…)