Facebook  ul. Kościelna 14  62 721 17 27   kancelarialutogniew@wp.pl A A A

Na Nowennę do Matki Bożej Pocieszenia odprawianą w soboty po Mszy Świętej o godz. 17.
Można przesłać dobrowolną ofiarę na konto parafialne, pocztą lub online.

Zapoznałem się i z polityką prywatności i Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest parafia św. Trójcy w Lutogniewie.

Księga intencji modlitewnych

Przesłanych intencji: 878

janusz

sobota, 06.08.2022

Matko Boża Proszę o łaskę oddalenia smutków życia codziennego i uleczenie depresji

piątek, 05.08.2022

Prośba do M.B.P. o zdrowie w rodzinie i dobre wyniki badań lekarskich ,o dalszą opiekę i Błogosławieństwo w przedsięwzięciach,o pozytywne załatwienie spraw urzędowych a ,także w pewnej intencji .Zawierzamy się Maryi i Trójcy Świętej.

Marta

piątek, 05.08.2022

Proszę o modlitwę o dar przemiany w moim zyciu,rozwiązanie konfliktów i problemów, o poznanie dobrego i uczciwego przyszłego męża, o założenie własnej rodziny, o dobrą i szczęśliwa przyszłość.

środa, 03.08.2022

Najświętsza Krwi Chrystusa i Miłosierne Serce Maryi błagam o pomoc oraz ocalenie i wybawienie dla mnie Izabeli i mojej mamy Mirosławy z trudnego położenia. Proszę o cud, który uratuje nas z rozpaczliwej sytuacji i da nam dobry dom oraz pomyślnie i szczęśliwie rozwiąże moją trudną sprawę związaną z działalnością gospodarczą. Maryjo, Mateczko wysłuchaj mych próśb i błagań!

Łukasz

sobota, 30.07.2022

O Dary Ducha Świętego i znalezienie rozwijającej pracy, w której mógłbym poczytując sobie za wielką laskę używać i rozwijać dary otrzymane od Boga.

Gość

sobota, 30.07.2022

o Zdrowie, Boże Błogosławieństwo, zgodę i nawrócenie w rodzinie, dobrą prace i dobra żonę oraz życie wieczne dla zmarłych domowników, członków rodziny, kapłanów oraz za tych którzy modlitwy potrzebują.

sobota, 30.07.2022

Matko Boża Pocieszenia dziękuję za odebrane łaski. Proszę o zdrowie i rozwiązanie moich problemów oraz nawrócenie córek.

piątek, 29.07.2022

Maryjo błagam o cud uzdrowienia Tomka z nałogów portali internetowych i zazdrości. O rychły dar sakramentu małżeństwa dla Tomka i Moniki, wytrwanie w czystości przedmałżeńskiej.

Jadwiga

piątek, 29.07.2022

Kochana Mateczko oddajemy się Twemu Niepokalanemu Sercu i Najświętszemu Sercu Pana Jezusa prosząc o Błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, zdrowie duszy i ciała dla Jadwigi, Artura, synka Anthonego-Michaela, prosimy o pozytywne poprowadzenie sprawy mieszkaniowej i w urzędzie elektrycznym przez prawnika, prosimy o nowy dom, żebyśmy nie zostali z dzieckiem na ulicy. Proszą Jadwiga i Artur

Przerażona Polka

czwartek, 28.07.2022

Przez Moc Najświętszej Krwi Chrystusa i Niepokalanego Serca Maryi błagam o cud dla Polski oraz od panującej zawiści. Maryjo, ocal i uratuj nas! Maryjo, Królowo Polski wysłuchaj mych błagań i próśb!

czwartek, 28.07.2022

Przez Najświętszą Krew Chrystusa i Miłosierne Serce Maryi błagam o pomoc oraz ocalenie i wybawienie dla mnie Izabeli i mojej mamy Mirosławy z trudnego położenia. Proszę o cud, który uratuje nas z rozpaczliwej sytuacji i da nam szczęśliwy, bezpieczny dom oraz pomyślnie i szczęśliwie rozwiąże moją trudną sprawę (związaną z działalnością gospodarczą). Maryjo przez Twoje Łzy uratuj Nas!

czwartek, 28.07.2022

Prośba do M.B.P. o zdrowie w rodzinie ,o dalszą opiekę i Błogosławieństwo w przedsięwzięciach,o pozytywne załatwienie spraw urzędowych ,w pewnej intencji oraz szczęśliwą podróż Jana z synem .Zawierzamy się Maryi i Trójcy Świętej.

poniedziałek, 25.07.2022

Maryjo proszę o cud uzdrowienia Tomka z nałogów, zazdrości i portali internetowych. Ty wiesz Maryjo, jak czasem brak sił po ludzku. Proszę Cię o odbudowanie miłości i dobroci między Moniką i Tomaszem

Gość

sobota, 23.07.2022

o łaskę założenia szczęśliwej rodziny I szczęśliwego macierzyństwa dla Magdaleny

zbigniew

piątek, 22.07.2022

Dziekóje za opieke za opieke Matki Bozej i prosze Boze milosierdzie dla Zbigniewa i osób bliskich

Ewelina

poniedziałek, 18.07.2022

W intencji mojego pojednania z D., o łaskę dialogu i porozumienia między nami, o skruszenie i przemianę jego serca.

poniedziałek, 18.07.2022

Przez Najświętszą Krew Jezusa i Miłosierne Niepokalane Serce Maryi błagam o Boską pomoc oraz ocalenie i wybawienie dla mnie Izabeli i mojej mamy Mirosławy z tego koszmaru. Proszę o cud, który pomyślnie i szczęśliwie rozwiąże moją trudną sprawę (związaną z działalnością gospodarczą) oraz uratuje nas z rozpaczliwej sytuacji oraz da nam szczęśliwy, bezpieczny dom.

Monika

poniedziałek, 18.07.2022

Maryjo błagam o cud uzdrowienia Tomka ze zniewoleń, o wzajemna miłość i wierność między Monika i Tomkiem, o życie w czystości.

Magdalena

sobota, 16.07.2022

o szczęśliwe rozwiązanie dla Zuzanny

sobota, 16.07.2022

Prośba do M.B.P. o zdrowie w rodzinie i dalszą opiekę oraz o pozytywne załatwienie spraw urzędowych i w pewnej intencji.Zawierzamy się Maryi i Trójcy Świętej.