Czciciele napisał/a 13 marca 2021 o 10:46:
Matko Boża Pocieszenia proszę Cię o zdrowie,siły,Błogosławieństwo,dary Ducha Sw.w naszej rodzinie oraz w pewnej intencji.Proszą Cię Czciciele.
Aneta napisał/a 13 marca 2021 o 05:52:
Matko Boża Pocieszenia dziękujemy Ci za wysłuchanie naszych próśb. Prosimy Cię o dalszą opiekę nad naszymi córeczkami i całą naszą rodziną.
Agnieszka napisał/a 12 marca 2021 o 13:02:
Matko Boża Pocieszenia, dziękuję Ci za wysłuchanie moich próśb, za szczęśliwy poród i operację mojego dziecka. Proszę Cię o sprawność dla jego nóżek, o jego prawidłowy rozwój,o to, aby rehabilitacja przyniosła efekty.
Daniela napisał/a 11 marca 2021 o 14:06:
Mateńko błagam wyproś uzdrowienie dla mojego męża Daniela z nowotworu, aby obecna chemioterapia całkowicie zwalczyła chorobę.
Czciciel napisał/a 11 marca 2021 o 09:56:
Prośba do MBP o powrót do zdrowia dla ks. Proboszcza i rodziców.
Czciciele napisał/a 6 marca 2021 o 11:39:
Matko Boża Pocieszenia proszę Cię o zdrowie,siły,Błogosławieństwo,dary Ducha Sw.w naszej rodzinie oraz w pewnej intencji.Proszą Czciciele.
Grażyna napisał/a 4 marca 2021 o 12:18:
W imię Jezusa Chrystusa Panie Boże Wszechmogący dziękuję za wszystko co od Ciebie otrzymałam i proszę o dalsze Łaski Boże szczególnie dla mojego dziecka Maćka. TOTUS TUUS TOTA TUA. Bóg zapłać.
Bóg zapłać.
Agnieszka napisał/a 4 marca 2021 o 10:46:
Najdroższa Mateńko, błagam o łaskę miłości i bezpieczeństwa u boku mojego ukochanego Rafała oraz o dar poczęcia i zdrowych narodzin naszego dzieciątka. Przenajświetsza Mateńko błagam, pomóż nam.
Sylwia napisał/a 3 marca 2021 o 13:21:
Matko Boza,dziękuję Ci,za to,że jesteś. Wypros mi u swojego Syna cud niezmierzonego miłosierdzia Bożego,moc Ducha Świętego, Jego niezmierzona łaskę i miłość,w moich intencjach. Polecam Ci całą moja Rodzine i tych co na mojej drodze. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Matko Boza,dziękuję Ci,za to,że jesteś.
Jego niezmierzona łaskę i miłość,w moich intencjach.
Polecam Ci całą moja Rodzine i tych co na mojej drodze.
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Czcicielka napisał/a 28 lutego 2021 o 11:46:
Matko Boża Pocieszenia dziękuję za odebrane łaski i proszę o zdrowie i pomoc w rozwiązaniu moich problemów.
Czciciele napisał/a 27 lutego 2021 o 13:07:
Czciciel napisał/a 27 lutego 2021 o 10:18:
Proszę o uzdrowienie z moich chorób, naprawę relacji wewnątrz rodzinnych i przemianę oraz nawrócenie dla pewnej osoby.
Zbigniew napisał/a 26 lutego 2021 o 19:20:
Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o łaskę wiary i zdrowia dla Józefy i rodziny i osób bliskich
Sylwia napisał/a 24 lutego 2021 o 15:40:
Matko Boza, dziękuję Ci za to że jesteś i za Twoje nieustające wstawiennictwo. Matko Boza, proszę o Twoja dalsza nieustająca pomoc. Wyblagaj mi u Twojego miłosiernego Syna, cud niezmierzonego miłosierdzia Bożego w moich intencjach. Polecam Ci całą moja Rodzine i tych wszystkich co na mojej drodze. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Matko Boza, dziękuję Ci za to że jesteś i za Twoje nieustające wstawiennictwo.
Matka napisał/a 24 lutego 2021 o 11:27:
Agnieszka napisał/a 22 lutego 2021 o 00:01:
Najświętsza Mateńko, błagam Ciebie o łaskę miłości i bezpieczeństwa u boku mojego ukochanego Rafała oraz o dar poczęcia i zdrowych narodzin naszego dzieciątka. Mateńko błagam pomóż nam. Amen
Agnieszka napisał/a 20 lutego 2021 o 12:12:
Matko Boża Pocieszenia, proszę Cię o potrzebne łaski dla ks. kan. Łukasza. Opiekuj się Nim i Jego Rodzicami.
Matko Boża Pocieszenia,
proszę Cię o potrzebne łaski dla ks. kan. Łukasza.
Opiekuj się Nim i Jego Rodzicami.
Agnieszka napisał/a 20 lutego 2021 o 12:08:
Matko Boża Pocieszenia dziękuję Ci za dotychczasową opiekę i otrzymane za Twoim wstawiennictwem potrzebne łaski. Dzisiaj przychodzę do Ciebie jak do Mamy i proszę Cię udziel mi Pocieszenia, w trudnej chwili. Proszę Cię o potrzebne łaski dla mojej Mamy Stanisławy o powrót do zdrowia. A mi udziel wiary, że to wszystko ma sens. Polecam także Twej opiece duszę ś.p. Romana.
Matko Boża Pocieszenia dziękuję Ci
za dotychczasową opiekę i otrzymane za Twoim wstawiennictwem potrzebne łaski.
Dzisiaj przychodzę do Ciebie jak do Mamy
i proszę Cię udziel mi Pocieszenia, w trudnej chwili.
Proszę Cię o potrzebne łaski dla mojej Mamy Stanisławy o powrót do zdrowia.
A mi udziel wiary, że to wszystko ma sens.
Polecam także Twej opiece duszę ś.p. Romana.
Czciciele napisał/a 20 lutego 2021 o 11:39:
Matko Boża Pocieszenia proszę Cię o zdrowie dla mojej rodziny,o pomoc w rozwiązaniu spraw urzędowych a także w pewnej intencji.
Stanislawa napisał/a 19 lutego 2021 o 22:46:
Matko Boża wypraszaj zdrowie,opieke Bożą dla mnie,dzieci i rodziny.