Rodzina napisał/a 9 kwietnia 2021 o 08:40:
Matko Boża Pocieszenia prośimy Cię o uleczenie Nadii z choroby nowotworowej, potrzebne łaski zdrowia i sił dla całej rodziny. Dziękujemy za Twoją opiekę.
Daniela napisał/a 6 kwietnia 2021 o 23:49:
Maryjo proszę Cię o zdrowie i potrzebne łaski dla rodziny Bibro, Karaś, Korczyńskich, Proficz, Rzepka, Gołąb, Tekiela, Miro, Paściak
Karolina napisał/a 6 kwietnia 2021 o 11:27:
Panie Jezu, Mamo Boża błagam żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, żebyśmy zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni, pobrali się, założyli razem wspaniałą rodzinę oraz o długie życie, zdrowie, wspaniałe relacje z Rodzicami i Ich akceptację zawsze, pomoc w pracy, wzajemną zgodę, szczęście, bezpieczeństwo i brak problemów dla nas. Karolina lat 32
Monika napisał/a 5 kwietnia 2021 o 00:28:
Matko Przenajświętsza, błagam o wstawiennictwo Twoje, abym otrzymała pomyślne wyniki badań oraz aby Chrystus Pan uzdrowił mnie z choroby.
Mária napisał/a 4 kwietnia 2021 o 13:09:
za oslobodenie syna od alkoholu
Sylwia napisał/a 31 marca 2021 o 16:01:
Maryjo,Matko moja proszę, wypros mi u Twojego Syna Jezusa miłosierdzie Boże,Ducha Świętego, laske i miłość Boza,żywa i wszechmocna moc Boża, we mnie, we wszystkich moich intencjach i w całym moim życiu.Sylwia.
Czcicielka napisał/a 29 marca 2021 o 10:05:
Matko Przenajświętsza proszę miej mnie w swej opiece. Proszę o zdrowie, szczęśliwą operację i pomyślne wyniki badań.
Czicielka napisał/a 27 marca 2021 o 08:49:
Matko Boza dziekuje za odzyskane zdrowie po COVD proszac o dalsze zdrowie dla mnie i calej rodziny bardzo prosze
Czcicielka napisał/a 27 marca 2021 o 08:29:
Matko Boża proszę Cię chroń moje dzieci od złego uchroń by nie zbładziły na złą droge miej w opiece nasza cala rodzinę dla syna wytrwałości i siły by nie powrócił do nałogu dziękuję za wszystko
dziękuję za wszystko
żona napisał/a 26 marca 2021 o 14:31:
Podziękowanie MB Pocieszenia za cudowne uzdrowienie męża Kazimierza, za wszystkich wspierających nas modlitwą i swoją pomocą. Dziękuję również za zdrowie swoje i syna
Czciciele napisał/a 26 marca 2021 o 11:09:
Matko Boża Pocieszenia proszę Cię o zdrowie,siły,Błogosławieństwo,dary Ducha Sw.w naszej rodzinie oraz w pewnej intencji.Proszą Cię Czciciele..
Czciciel napisał/a 20 marca 2021 o 11:24:
Prośba do MB Pocieszenia o powrót do zdrowia dla ks. proboszcza i jego rodziców, a także wszystkich chorych i cierpiących szczególnie z naszej parafii
Zbigniew napisał/a 19 marca 2021 o 19:46:
Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o łaskę wiary i zdrowia dla Nikodema i jego rodziny
lu napisał/a 19 marca 2021 o 01:11:
Proszę o nawrócenie Natalii, Marcina, Jagody, Karoliny, Łukasza, Anny.
Czcicielka napisał/a 18 marca 2021 o 11:49:
Matko Boża proszę Cię o nawrócenie córek.
Rodzina napisał/a 18 marca 2021 o 08:29:
Matko Boża Pocieszenia prośimy Cię o uleczenie Nadii, potrzebne łaski zdrowia i sił dla całej rodziny. Dziękujemy za Twoją opiekę.
Czcicielka napisał/a 17 marca 2021 o 23:00:
Matko Boża proszę Cię o zdrowie i potrzebne łaski dla rodziny Bibro, Korczyńskich, Karaś, Proficz, Rzepka, Gołąb, Tekiela, Miro, Paściak
Sylwia napisał/a 17 marca 2021 o 10:19:
Matko Boza, proszę ......  Proszę Cię abyś swoją mocą, zablokowała, poskromiła i w niwecz obrociła, wszystkie plany moich wrogów.  Podaruj mi wszystkie potrzebne łaski i skutecznie ochronę przez wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym.  Proszę Cię o Twoje skutecznie, nieustające wstawiennictwo w tej intencji. Bóg zapłać Sylwia
Matko Boza, proszę ......
Andrzej napisał/a 14 marca 2021 o 13:57:
Najukochańsza Maryjo, bardzo gorąco proszę o szybkie i szczęśliwe rozwiązanie ogromnie wyczerpującej, trudnej i przykrej dla mnie sprawy, od której zależy przyszłość moja i mojej rodziny. O cud zmiany decyzji pewnej osoby, o dobre kluczowe wybory lub inne szczęśliwe rozwiązanie pozwalające uratować moje plany i marzenia, na które tak ciężko i długo pracowałem. O łaskę spokoju wewnętrznego, przebaczenia sobie, zaufania Bogu i pogodzenia się z Jego wolą.
Czciciel napisał/a 13 marca 2021 o 12:05:
Matko,proszę o uzdrowienie z moich chorób,zgodę i nawrócenie w rodzinie, dobrą żonę,Twoje Matko błogosławieństwo na każdy dzień oraz życie wieczne dla zmarłych z rodziny,zmarłych kapłanów.