Sylwia napisał/a 5 maja 2021 o 12:46:
Maryjo dziękuję,za to,że jesteś. Maryjo, Matko moja Ja Ci zawierzam,wszystkie moje intencje.Proszę Cię w nich wszystkich,na chwale Boza,o cud nieskonczonego milosierdzia Bozego,o cala moc Ducha Swietego,o całą łaskę i miłość Boza.Proszę aby Bóg przyspieszył łask o które proszę i doprowadził je do końca. Proszę Cię abym we wszystkich moich intencjach zobaczyła,chwale Boga miłosiernego, żywego i wszechmogacego. Bóg zapłać.Sylwia.
Maryjo dziękuję,za to,że jesteś.
o które proszę i doprowadził je do końca.
Bóg zapłać.Sylwia.