Sylwia napisał/a 14 kwietnia 2021 o 13:44:
Maryjo,dziękuję,że jesteś.Dziekuje za wszystkie otrzymane łaski,za Twoim wstawiennictwem. Proszę wypros mi u Swojego Syna Jezusa we wszystkich moich intencjach,nieskończone miłosierdzie Boże,wszelką moc Ducha Świętego łaskę i miłość Boza,wypros mi Boga żywego i wszechmogacego. Maryjo,proszę Cię o cud nieskończonego miłosierdzia Bożego,o cud uzdrowienia dla tych którzy teraz choruja. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
łaskę i miłość Boza,wypros mi Boga żywego i wszechmogacego.
Maryjo,proszę Cię o cud nieskończonego miłosierdzia Bożego,o cud uzdrowienia
dla tych którzy teraz choruja.
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.