czcicielka napisał/a 8 maja 2021 o 14:12:
Dziękuję Mateczko za dotychczasowe łaski i proszę o zdrowie i zgodę w rodzinie .Bądź zawsze przy nas , Bóg zapłać .
Gość napisał/a 8 maja 2021 o 13:45:
Proszę o zdrowie i powodzenie w miłości
Czciciele napisał/a 8 maja 2021 o 10:03:
Prośba do Matki Bożej Pocieszenia o pozytywne zdanie ważnych egzaminów dla Sebastiana oraz o łaskę zdrowia w rodzinie a także w pewnej intencji Panu Bogu wiadomej.
Katarzyna napisał/a 7 maja 2021 o 18:30:
Matko Boża Pocieszenia!Proszę Cię o powrót do zdrowia po operacji dla Mirosławy oraz o zdrowie, siły do opieki nad żoną dla męża Romana i dzieci.Obdarz ich nadzieja i swoja miloscia.
Sylwia napisał/a 5 maja 2021 o 12:46:
Maryjo dziękuję,za to,że jesteś. Maryjo, Matko moja Ja Ci zawierzam,wszystkie moje intencje.Proszę Cię w nich wszystkich,na chwale Boza,o cud nieskonczonego milosierdzia Bozego,o cala moc Ducha Swietego,o całą łaskę i miłość Boza.Proszę aby Bóg przyspieszył łask o które proszę i doprowadził je do końca. Proszę Cię abym we wszystkich moich intencjach zobaczyła,chwale Boga miłosiernego, żywego i wszechmogacego. Bóg zapłać.Sylwia.
Maryjo dziękuję,za to,że jesteś.
o które proszę i doprowadził je do końca.
Bóg zapłać.Sylwia.
K napisał/a 1 maja 2021 o 14:59:
Proszę o powodzenie w miłości
Czciciel napisał/a 1 maja 2021 o 14:58:
Proszę o znalezienie dobrej żony, o potrzebne łaski dla Moniki, Michała.
Czciciele napisał/a 1 maja 2021 o 11:28:
Prośba do Matki Bożej Pocieszenia o pozytywne zdanie ważnych egzaminów dla Sebastiana i Darii oraz o łaskę zdrowia w rodzinie a także w pewnej intencji Panu Bogu wiadomej.
Czicielka napisał/a 30 kwietnia 2021 o 17:59:
Matko Boza Pocieszenia dziekije Ci za szczesliwie przezyty roczek Jeremiego proszac o dalsze zdrowie dla calej rodziny
Zbigniew napisał/a 29 kwietnia 2021 o 19:23:
Dziękuję za opiekę Matki Bożej i proszę o Boże Milosierdzie dla Zbigniewa i osób bliskich
Parafianka napisał/a 28 kwietnia 2021 o 20:24:
Matko Boża Pocieszenia, dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Maryjo proszę o łaskę miłości, znalezienie tej jedynej miłości. Proszę o modlitwę w intencji mojej i wszystkich tegorocznych maturzystów o zdobycie dobrych wyników z egzaminu dojrzałości.
Czciciele napisał/a 24 kwietnia 2021 o 10:43:
Katarzyna napisał/a 23 kwietnia 2021 o 20:10:
Sylwia napisał/a 21 kwietnia 2021 o 14:51:
Maryjo,dziękuję,że byłaś i jesteś. Proszę o skuteczna ochrone przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym. Proszę aby Bóg skutecznie zablokowal moich wrogów i w niwecz obrocił wszystkie ich zamiary.  Maryjo, proszę o cud nieskończonego miłosierdzia Bożego, we wszystkich moich intencjach. Bóg zapłać Sylwia.
Maryjo,dziękuję,że byłaś i jesteś.
Proszę o skuteczna ochrone przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym.
Bóg zapłać Sylwia.
Czciciel napisał/a 17 kwietnia 2021 o 11:25:
Proszę Maryjo o uzdrowienie z moich ciężkich chorób a także o powodzenie w miłości by Monika została moją żoną.
Katarzyna napisał/a 16 kwietnia 2021 o 23:00:
Matko Boża Pocieszenia proszę Cię o powrót do zdrowia po operacji, pozytywne wyniki badań dla Mirosławy a także o zdrowie, potrzebne siły do opieki nad żoną dla Romana.
Czciciele napisał/a 16 kwietnia 2021 o 17:02:
Matko Boża Pocieszenia, proszę Cię o zdrowie,siły,Błogosławieństwo,dary Ducha Sw.w naszej rodzinie oraz w pewnej intencji.Proszą Cię Czciciele..
Sylwia napisał/a 14 kwietnia 2021 o 13:44:
Maryjo,dziękuję,że jesteś.Dziekuje za wszystkie otrzymane łaski,za Twoim wstawiennictwem. Proszę wypros mi u Swojego Syna Jezusa we wszystkich moich intencjach,nieskończone miłosierdzie Boże,wszelką moc Ducha Świętego łaskę i miłość Boza,wypros mi Boga żywego i wszechmogacego. Maryjo,proszę Cię o cud nieskończonego miłosierdzia Bożego,o cud uzdrowienia dla tych którzy teraz choruja. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
łaskę i miłość Boza,wypros mi Boga żywego i wszechmogacego.
Maryjo,proszę Cię o cud nieskończonego miłosierdzia Bożego,o cud uzdrowienia
dla tych którzy teraz choruja.
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Agnieszka napisał/a 13 kwietnia 2021 o 02:15:
Najdroższa Mateńko błagam o łaskę miłości szczęścia i bezpieczeństwa u boku mojego ukochanego Rafała oraz o dar poczęcia i zdrowych narodzin naszego dzieciątka. Przenajświetsza Mateńko błagam, pomóż nam.
Czciciele napisał/a 9 kwietnia 2021 o 19:29:
Matko Boża Pocieszenia proszę Cię o zdrowie,siły,Błogosławieństwo,dary Ducha Sw.w naszej rodzinie oraz w pewnej intencji.Proszą Cię Czciciele.