POMÓŻ NAM W TYNKOWANIU KOŚCIOŁA!!!

Kochani nowa akcja wsparcia prac remontowych naszego kościoła.

„Herbatkę  i kubek kupujesz – kościół tynkujesz”.

„Herbatkę pocieszkę pijesz – długo i szczęśliwie żyjesz”.

„Kubek szczęścia masz – komu go dasz”?

Kubek szczęścia – niech każdy z Was ma!!!

Zeszłoroczny kosztorys na tynkowanie kościoła wyceniony był na pół miliona (500.000PLN). Sami wiemy, że wszystko drożeje, a zwłaszcza materiały budowlane. Jest nam ciężko, jako małej społeczności zgromadzić te fundusze, dlatego zorganizowaliśmy kolejną propozycję cegiełki, jako wsparcie zbierania funduszy na tynkowanie kościoła. Są to Kubki szczęścia i Herbatka pocieszka.

Kubki są wycenione na 20,00 PLN, a herbaty na 10,00PLN. Oczywiście są to cegiełki z ceną minimalną, a każdy, dla kogo ten cel jest ważny, może ofiarować więcej.

Sprzedaż cegiełek rozpoczynamy od dziś (21.08.2021r.) sobota i niedziela po Mszach przed kościołem, a w ciągu tygodnia w zakrystii i kancelarii w godzinach otwarcia oraz oczywiście podczas uroczystości odpustowych (28-31.08.2021r.)

Kubki jakie są widzicie na zdjęciach, stworzone przez nas i dla Sanktuarium MB Pocieszenia, dlatego takie kubki tylko u nas (©)

Herbatka pocieszka – 2 rodzaje: każda jest EKO – czyli z naturalnych upraw rolnictwa ekologicznego.

1 – na dobry humoro intensywnym smaku i aromacie, która koi nerwy i dodaje energii. To kompozycja najbardziej aromatycznych, nasączonych energią słoneczną polskich i indyjskich ziół. Z każdym łykiem aromatycznego naparu napełnia nas pozytywna aura, optymizm i chęć działania. Sposób użycia: Łyżeczkę zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na około 10-15 min. Skład: imbir, melisa liść, pigwowiec owoc, trawa cytrynowa, werbena cytrynowa, kocimiętka ziele, róża owoc, róża płatki.

2 – zielona herbata z pomarańcząskład ma prosty: zieloną herbatę i pomarańcze. Działanie: Wszechstronnie chroni układ krążenia oraz bezpośrednio zmniejsza ryzyko wystąpienia zawałów, skrzepów czy choroby wieńcowej. Zapewnia jasność i aktywność umysłu. Ma działanie pobudzające i odprężające, nie wywołując przy tym efektów ubocznych, jak np. kofeina zawarta w kawie. Przeciwdziała tworzeniu się złogów w naczyniach krwionośnych, w związku z czym zapobiega nadciśnieniu i miażdżycy. Wykazuje działanie bakteriobójcze i wirusobójcze. Wpływa na naszą koncentrację, pomaga przeciwdziałać zmęczeniu. Prawdziwym skarbem stała się, gdy przypisano jej właściwości antynowotworowe. Stanowi dużą dawkę przeciwutleniaczy, zapobiega starzeniu się organizmu. Pomaga w walce z nadwagą, ponieważ podkręca metabolizm. Sposób użycia: Zieloną herbatę należy zalać gorącą, ale nie wrzącą wodą i parzyć przez 2-3 minuty. Można parzyć ją 2-3 – krotnie, za każdym razem odkrywając nowy smak naparu. Dodatek skórki pomarańczy do zielonej herbaty to doskonałe połączenie głębokiego smaku i cytrusowego orzeźwienia.

Nic tylko kupować! Na każdy dzień, na dobry cel, na radość dnia – niech każdy ma!!!