Ogłoszenia duszpasterskie XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA  10 listopada 2019

1. 101. Rocznica Odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę przypada jutro w poniedziałek 11 listopada. Tego dnia modlimy się w intencji naszej Ojczyzny. Msza Św. o godz. 17.00. Po niej wspólnie zaśpiewamy 4 zwrotki Hymnu narodowego, każdy otrzyma tekst. Przypominam o wywieszeniu flag państwowych.
  2. Akcja Katolicka zaprasza jutro w poniedziałek na „IX Wieczór Pieśni Patriotycznej przy kominku” 11 listopada o godz. 18.00 czyli po kościele w salce Domu Pielgrzyma im. św. Jana Pawła II. Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnego śpiewania oraz na kawę i rogalika.
  3. Dziś XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zbiórka do puszek na pomoc kościołowi w Sudanie południowym przy wyjściu z kościoła. Bóg zapłać również za złożone ofiary na tynkowanie kościoła.
  4. Różaniec Fatimski z procesją maryjną ze świecami w środę po Mszy o godz. 17.00.
  5. Jeśli nam czas pozwoli to postarajmy się o uporządkowanie grobów na Cmentarzu do końca tygodnia, ponieważ dla ułatwienia wywozu śmieci został ustawiony duży kontener, który zostanie zabrany 20.11.
  6. Bardzo dziękuję za pomoc w sprzątaniu kościoła i jego otoczenia w dniu wczorajszym rodzinom Państwa: Grześkowiaków, Prymowiczów, Rybakowskich, Bernatów i Stefańskich z Wróżew oraz za złożoną ofiarę na kwiaty.
  7. Kalendarze z Aniołami i nasze sanktuaryjne do nabycia u ministrantów przy wyjściu z kościoła.
  8. Za tydzień rozpoczniemy sprzedaż: kartek świątecznych i opłatków.
  9. W minionym tygodniu do wieczności odszedł śp. Marian Robakowski, lat 64 z Lutogniewa ul. Słonecznej, którego pogrzeb odbył się w środę w Wyganowie. Wieczny odpoczynek…