Ogłoszenia duszpasterskie NIEDZIELA III OKRESU ZWYKŁEGO 24.01.2021r.

1. Dzisiejsza niedziela po raz II przeżywana jest jako Niedziela Słowa Bożego z woli Papieża Franciszka.
  2. Święto Nawrócenia św. Pawła Ap. jutro 25 stycznia.
  3. Chętne osoby do pomocy w rozbieraniu Szopki zapraszam w piątek na godz. 19.00.
  4. Zbiórka ofiar do puszek dla poszkodowanych w najsilniejszym od 140 lat trzęsieniu ziemi w Chorwacji przy wyjściu z kościoła.
  5. Gdyby ktoś potrzebował zestawy kolędowe, kropidło lub świeczki do lichtarzy są do nabycia w zakrystii. Tam również gromnice.
  6. Dziękuję za pomoc w sprzątaniu kościoła w dniu wczorajszym Państwu: Ruszczakom, Pawlickim, Frąckowiakom, Baranowskim i Stróżyńskim z Dzierżanowa, które posprzątały kościół oraz teren przy kościele oraz złożyły ofiarę na kwiaty. Bóg zapłać.
  7. Wczoraj do wieczności odeszła: śp. Iwona Banaszek, lat 53 z Bożacina ul. Jagły, której pogrzeb będzie w środę o godz. 14.00, wyprowadzenie z kaplicy o 13.30. Wieczny odpoczynek….
  8. Dziękuję za wpłacane ofiary na konto parafialne: „taca niedzielna” bardzo pomocne szczególnie w czasie pandemii. Numer konta bankowego: SANTANDER 25 1090 1157 0000 0001 1382 0311.