Ogłoszenia duszpasterskie XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 13.09.2020r.

1. Godzinki ku czci Matki Bożej w niedzielę o godz. 7.40.
    2. Różaniec przed Mszą Św. w poniedziałek i środę o 18.35.
    3. Różaniec fatimski z procesją ze świecami dziś po Mszy Św. o godz. 15.00.
    4. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego jutro w poniedziałek 14 września. Msze Św. o godz. 18.00 i 19.00.
    5. Rozpoczynamy dziś X Ogólnopolski Tydzień Wychowania.
    6. Święto św. Stanisława Kostki patrona młodzieży w piątek.
    7. Spotkanie rodziców dzieci, które w roku 2021 pójdą do pierwszej komunii św. będzie jutro  po Mszy Św. o godz. 19.00.
    8. Pielgrzymka na Górę Krzyża Jubileuszowego koło Ostrzeszowa za tydzień w niedzielę 20 września. Początek o godz. 14.00, o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, a po niej Msza Św. pod przewodnictwem Ks. Biskupa.
    9. Za tydzień zbiórka ofiar do puszek na utrzymanie Grobu Pańskiego w Jerozolimie. Zwykle ta zbiórka była w Wielki Piątek i przy Grobie Pańskim w kościele. W tym roku nie było to możliwe. Opiekunowie miejsc świętych w Ziemi Zbawiciela proszą o finansowe wsparcie. Zbiórkę przeprowadzi AK.
    10. Katechezy przedmałżeńskie dla narzeczonych od 21 do 26 września w par. pw. Św. Stanisława BM w Kobylinie o godz. 17.30.
    11. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na tynkowanie kościoła.
    12. Kancelaria parafialna w piątek nieczynna.
    13. Bardzo dziękuję za pomoc w sprzątaniu kościoła i jego otoczenia w czwartek oraz za ofiarowane kwiaty Rodzinom Państwa: Mielcarków, Nowaków, Cichowlasów i Pierunków.
    14. Polecam prasę katolicką: dziś nowy numer Opiekuna, w którym szeroka relacja z naszego odpustu. Rozprowadzamy również Kalendarze cegiełki na Seminarium Duchowne w Kaliszu. Cena, jak co roku 5 zł. Kalendarz poświęcony osobie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
    15.