Ogłoszenia duszpasterskie VI NIEDZIELA ZWYKŁA 16.02.2020r.

1. Kurs przedmałżeński dla narzeczonych odbędzie się w par. św. Jana Chrzciciela w Krotoszynie od 1 do 5 marca. Początek w niedziele 1 marca o 19.00.
  2. Kancelaria parafialna w poniedziałek, środę i piątek będzie nieczynna.
  3. Święto Katedry św. Piotra Ap. w sobotę 22 lutego.
  4. Ponieważ wracają już koperty z daniną pragnę poinformować, że całość tegorocznej daniny parafialnej zostanie przeznaczona na tynkowanie kościoła. Będzie to nasza imienna indywidualna ofiara na ten cel.
  5. Dziękuję za pomoc w sprzątaniu kościoła w miniony piątek i za ofiarowane kwiaty Państwu: Karolinie Kostka, Ewelinie Nowak, Natalii Banaszek, Marlenie i Kamilowi Szczurek oraz Jarosławowi Polowczykowi z Bożacina. Bóg zapłać.
  6. Polecam prasę katolicką: zostało 8 szt. Opiekuna, w którym o pomocy chorym dzieciom i ich rodzicom oraz o tym jakie łaski otrzymuje człowiek w sakramencie chorych. Do nabycia u ministrantów przy wyjściu z kościoła. U nich także kwartalnik Miłujcie się.
  7. Wczoraj był pogrzeb śp. Pawła Drzewieckiego, lat 33, pochodzącego z Wrocławia. Wieczny odpoczynek…