Msze Św.

Niedziele i Święta

Soboty

Pozostałe dni tygodnia oprócz czwartku:

okres letni od 1.04 do 31.10 o godz. 19.00
okres zimowy od 1.11 do 31.03 o godz. 17.00

W czwartki Msza Święta o godz. 8.00

Spowiedź przed Mszą Świętą

Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia w każdą sobotę po Mszy Św. o godz. 17.00 (intencje można przysyłać również pocztą i e-mailem)

Msza Święta w intencji dobroczyńców i ofiarodawców Sanktuarium
w pierwszą sobotę miesiąca o godz. 1700.

Msza Święta wotywna o Matce Bożej Pocieszenia we wtorki , a po niej Litania do MB Pocieszenia

Msza Święta wotywna o Świętym Józefie w środy, a po niej Litania do Świętego Józefa.

Różaniec Fatimski każdego 13 – go dnia miesiąca po Mszy Świętej wieczornej z procesją maryjną ze świecami wokół kościoła.

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu MB – w okresie letnim od 01 kwietnia do 31 października w niedzielę o 7.40

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele Wielkiego Postu o 14.30

Objazd chorych w pierwsze czwartki miesiąca od godz. 900

Różaniec w październiku dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o godz. 1700, dla dorosłych i młodzieży po wieczornej Mszy Świętej

Różaniec przed Mszą Św. odmawiany w okresie letnim (IV – IX) w poniedziałki i środy o godz. 18.35

Adoracji Najświętszego Sakramentu na zakończenie Mszy Św. w pierwsze niedziele miesiąca (zamiast kazania) oraz w czasie letnim czyli od kwietnia do października w pierwsze piątki miesiąca od godz. 18.30 do 19.00, a w czasie zimowym po zakończeniu Mszy Św. o godz. 16.00 do 17.00.

Pielgrzymi przybywający do naszego Sanktuarium, a zwłaszcza grupy zorganizowane, ale indywidualni również, proszeni są o – jeśli to możliwe – wcześniejsze zgłaszanie zamiaru przybycia u ks. kustosza. Ułatwi to możliwość nawiedzenia Sanktuarium oraz organizację pielgrzymki i przyjęcia Pielgrzymów.