Na Nowennę do Matki Bożej Pocieszenia odprawianą w soboty po Mszy Świętej o godz. 17.
Składając swoją dobrowolną ofiarę na konto parafialne, pocztą lub online wspierasz rozwój kultu MB Pocieszenia.

Zapoznałem się i z polityką prywatności i Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest parafia św. Trójcy w Lutogniewie.

Księga intencji modlitewnych

Przesłanych intencji: 1391

niedziela, 14.04.2024

Dziękuję za wszelkie otrzymane łaski. Proszę o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, radość życia, miłość i pokój, umiłowanie Eucharystii, dary Ducha Świętego oraz wszelkie potrzebne łaski dla nas. Proszę o to także dla przyjaciół, bliskich, znajomych – ale także i nieprzyjaciół. Proszę o dary Ducha Świętego, pomoc w nauce, pozytywne zaliczenia i bardzo dobre oceny na koniec roku szkolnego dla Kamila i Tomasza. Proszę o uzdrowienie, siły, umocnienie wiary i radość życia dla Tomasza. Proszę o dar pokoju dla świata. Proszę w intencji księdza Grzegorza – o wszelkie potrzebne łaski dla niego, wytrwanie w powołaniu oraz opiekę Matki Bożej i św. Patronów. Proszę o wierność Bogu, Krzyżowi i Ewangelii dla naszej Ojczyzny. Proszę o dar nieba dla bliskich zmarłych z rodziny i znajomych – śp. Zofii Troniny, Waldemara Olszewskiego, Genowefy i Eugeniusza Królów, Matyldy Zarzyckiej. Proszę w intencji dusz czyśćcowych. Proszę o błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski na czas wakacji dla mnie, dla mojej rodziny i bliskich – niech będzie to czas odpoczynku spędzony z Bogiem. Proszę w intencji chorych i cierpiących. Proszę o nawrócenie biednych grzeszników.

niedziela, 14.04.2024

Proszę o modlitwę w intencji pomyślnego zdania matury przez Edytę i dokonania dobrego wyboru studiów i dalszej drogi życiowej.Bóg zapłać

Agnieszka

sobota, 13.04.2024

Matko Boża Pocieszenia, Ty zawsze opiekujesz się moją rodziną i mną. Dziękuję. Dzisiaj proszę Cię, jeszcze raz, o opiekę nade mną. Ty wiesz doskonale o co się martwię. Daj łaskę powrotu do zdrowia, aby moi bliscy nie musieli się o mnie martwić. Dziękuję!

Artur

piątek, 12.04.2024

Maryjo Matko Boża błagam Cię pomóż mi znaleźć dobrą żonę. Maryjo Matko moja błagam Cię pomóż mi ją znaleźć. Maryjo błagam Cię ulituj się wreszcie nade mną Artur

Ewa

czwartek, 11.04.2024

Proszę o modlitwę za uzdrowienie mojego synka Olka z zespołu nerczycowego

Iwona

czwartek, 11.04.2024

O ZDROWIE I UZDROWIENIE MOJEGO TATY Mariana z jego chorób o zdrowie dla całej rodziny

Kasia

środa, 10.04.2024

Matko Boża zabieg odbył się bez komplikacji za to bardzo dziękuję i proszę aby rana się szybko zagoiła.

Łukasz

W Bogu i MB wiadomych sprawach. Amen

wtorek, 09.04.2024

Módlmy się w intencji tegorocznych maturzystów

Matka

wtorek, 09.04.2024

O nawrócenie i powrót do kościoła dla Klaudii, Bartosza i Ani i chrzest Dla Wojtusia

Artur

poniedziałek, 08.04.2024

Maryjo błagam Cię przez Twoje Niepokalane Serce o łaskę znalezienia dobrej żony dla mnie

niedziela, 07.04.2024

MAtko o cud uzdrowienia mamy Urszuli oraz skuteczny przebieg leczenia, szybki termin zabiegu dobre wyniki oraz aby Dobry Bóg prowadził ręce lekarzy oraz o potrzebne łaski i Błogosławieństwo Boże, siły i wiarę także dla taty Zenona. Za siostrę Age z 3 dzieci,Adama i Anię. Za Beatę i Agę z 5 dzieci i ich rodziny.

Czciciele

sobota, 06.04.2024

Maryjo Matko Pocieszenia,zanosimy do Ciebie prośbę o uleczenie każdego z naszej rodziny z chorób,które doświadczamy i o wsparcie w zakończeniu trudnych spraw oraz w pewnej intencji Tobie Matko Nasza wiadomej..!

Kasia

sobota, 06.04.2024

Matko Boża proszę Cię aby wszystko było dobrze i zabieg mojego dziecka mógł się odbyć i bez rzadnych komplikacji

Adam

czwartek, 04.04.2024

Proszę o zdrowie dla Wiesławy

środa, 03.04.2024

Maryjo proszę weź pod Swoją opiekę mnie Izabelę, siostrę Jolantę i mamę Mirosławę. Wysłuchaj pomyślnie i szczęśliwie wszystkich moich próśb i błagań, które noszę w swoim sercu. Błagam Pani rozwiąż wszystkie nasze skomplikowane sprawy i trudne problemy oraz wyzwól nas z rozpaczliwej sytuacji. Proszę też o Boże Błogosławieństwo oraz o Bożą Opiekę dla Polski i Polskiego Rządu. Wspomóż Mateczko rządzących naszym krajem w mądrym i rozsądnym rozwiązywaniu wszelkich trudności. Prosi Izabela

Joanna

piątek, 29.03.2024

Proszę w intencji rozwiązania problemów mieszkaniowych.

XXX

czwartek, 28.03.2024

Matko Boża pomóż Mi pozytywnie rozwiązać w urzędzie sprawy, bym odzyskała to co Moje. Błagam czuwaj nade mną Mateńko.

Anita

poniedziałek, 25.03.2024

Jezu Ty się tym zajmij błagam.