Agnieszka napisał/a 28 listopada 2019 o 00:44:
Mateńko Przenajświetsza, błagam o to byśmy mogli być wreszcie razem z moim ukochanym Rafałem oraz o dar poczęcia i zdrowych narodzin naszego dzieciątka. Błagam Mateńko pomóż nam.
Ula napisał/a 26 listopada 2019 o 23:36:
Proszę o zdrowie dla mojego syna Piotra,męża,mamy,brata i dla mnie. O opiekę nad nami i potrzebne łaski.
Małgorzata napisał/a 25 listopada 2019 o 20:30:
Matko Pocieszenia proszę o łaskę zdrowia dla wnuka
Dorota napisał/a 25 listopada 2019 o 10:05:
Kochana Mateńko proszę o zdrowie dla córeczki Mai.
Monika napisał/a 24 listopada 2019 o 21:15:
Matko Boża proszę o uratowanie mojego małżeństwa, aby mój maż wrócił do mnie.Proszę również o dar potomstwa.Pomóż mi wybłagać te prośby.
Emilia napisał/a 23 listopada 2019 o 21:20:
Proszę Cię Matuchno o uzdrowienie z choroby Gabrysi
Agnieszka napisał/a 23 listopada 2019 o 09:15:
Cudowna Mateńko, błagam o to byśmy mogli być wreszcie razem z moim ukochanym Rafałem oraz o dar poczęcia i zdrowych narodzin naszego dzieciątka. Błagam Mateńko, pomóż nam.
Wioleta napisał/a 22 listopada 2019 o 20:39:
Proszę o łaskę dobrego męża.
Natalia napisał/a 21 listopada 2019 o 00:17:
Proszę o modlitwę w intencji łaski daru potomstwa dla mojego małżeństwa Natalia i Jarek
czciciel napisał/a 14 listopada 2019 o 11:24:
Matko Boża upros zdrowie,opieke Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie,mamy i rodziny.
Anna napisał/a 11 listopada 2019 o 08:59:
Patrycja napisał/a 4 listopada 2019 o 12:31:
Prosze o dar uzdrowienia dla mamy Elżbiety i o powrót do pełnej sprawności i o udaną rehabilitację.
Dorota napisał/a 28 października 2019 o 20:38:
Proszę o uzdrowienie rodziców Danuty i Jana z choroby nowotworowej oraz o zdrowie i potrzebne łaski dla rodzeństwa oraz dziadka.
Czcielka napisał/a 25 października 2019 o 19:15:
Matko Boza Pocieszenia proszę o szczęśliwy przebieg operacji Antosia oraz o szybki powrót do zdrowia
Anna napisał/a 23 października 2019 o 18:59:
Z prośbą o uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Janusza. Daj siłe i wzajemne zrozumienie w trudnych chwilach dla całej rodziny. Jezu ufam Tobie!
Wierna napisał/a 19 października 2019 o 19:06:
Z podziękowaniem za przepiękny dar macierzyństwa. Z prośbą o miłość, wzajemne zrozumienie i Błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
Czcicielka napisał/a 19 października 2019 o 17:26:
Matko Boża Pocieszenia proszę Cie o trafne postawienie diagnozy w chorobie. Uproś łaskę uzdrowienia dla Janusza. Daj siłę dla całej rodziny w tych ciężkich i niepewnych chwilach. Błogosław całej rodzinie, miej ich w swojej opiece.
Ludwika napisał/a 12 października 2019 o 13:36:
Proszę o modlitwę w intencji Natalii i jej rodziny (problem alkoholowy).
zbyszek napisał/a 12 października 2019 o 12:19:
O Boże miłosierdzie dla Zbigniewa i osób bliskich
JAN napisał/a 9 października 2019 o 18:17:
O ZDROWIE DLA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA