Magdalena napisał/a 29 października 2020 o 21:31:
Matko Boza proszę o zdrowie dla mojego synka uzdrowienie z częstych infekcji proszę by synek odzyskał apetyt. Matko Boza proszę blogoslaw mojemu bratu ochraniaj go od nałogów i wszelkiego zla ,proszę Ciebie również Matko Boża w intencji którą noszę w sercu dziękując za wszystkie łaski i opiekę. Kocham Cię Matko Boża przepraszam za swoje grzechy i słabości
twój syn napisał/a 27 października 2020 o 23:34:
Najdroższa Matko Jezusa, proszę o zdrowie mojej mamy, rozwiązanie trudnej sprawy, dar Ducha Świętego i wyjaśnienie co robić dalej, oddaję się Tobie. Jezu, Maryjo ratuj nas!
Rodzina napisał/a 27 października 2020 o 17:57:
Matko Boża Pocieszenia prosimy Cię o uleczenie Nadii z choroby nowotworowej o poprawę wyników w celu kontynuacji leczenia oraz potrzebne łaski dla całej rodziny. Dziękujemy za Twoją opiekę.
Janusz napisał/a 27 października 2020 o 00:33:
Matko Boża  proszę  cię o łaskę uzdrowienia  lewej  nogi
Krzysztof napisał/a 26 października 2020 o 23:07:
w intencjach Krzysztofa o zdrowie i inne łaski
Czcicielka napisał/a 24 października 2020 o 16:01:
Matko Boża Pocieszenia błagam Cię o pomoc w rozwiązaniu moich problemów finansowych.
Czcicielka napisał/a 24 października 2020 o 14:05:
Matka napisał/a 23 października 2020 o 22:05:
Matko Boża Pocieszenia proszę Cię aby moje dziecko nie musiało mieć operacji.
Magdalena napisał/a 23 października 2020 o 21:43:
Sylwia napisał/a 21 października 2020 o 14:23:
Matko Boża,przyjmij moje podziękowania,za Twoja obecność, w moim życiu.Proszę o modlitwę, we wszystkich intencjach Maryi. Proszę o niezmierzona moc miłosierdzia Bożego i Ducha Świętego,we wszystkich moich intencjach.Proszę o skuteczne, nieustające wstawiennictwo Maryi, we wszystkich moich intencjach.Proszę aby w moim życiu,na chwałę Bożą, niemożliwe stawało się możliwe. Proszę o modlitwę,za moja cała Rodzine i tych wszystkich,co na mojej drodze. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Matko Boża,przyjmij moje podziękowania,za Twoja obecność,
w moim życiu.Proszę o modlitwę,
we wszystkich intencjach Maryi.
Proszę o modlitwę,za moja cała Rodzine
i tych wszystkich,co na mojej drodze.
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Czcicielka napisał/a 20 października 2020 o 09:34:
Matko Boża dziękuję za odebrane łaski i proszę o pomoc w rozwiązaniu moich problemów finansowych i o łaski dla córek.
Agnieszka napisał/a 17 października 2020 o 15:02:
Matko Boża Pocieszenia otul Swym Matczynym Płaszczem ks. kan. Łukasza oraz Jego Najbliższych. Wypraszaj Im potrzebne łaski i wspieraj w tym niepewnym czasie.
Matko Boża Pocieszenia
otul Swym Matczynym Płaszczem ks. kan. Łukasza
oraz Jego Najbliższych.
Wypraszaj Im potrzebne łaski i wspieraj w tym niepewnym czasie.
Czcicielka napisał/a 17 października 2020 o 13:06:
Matko Boża Pocieszenia prosimy Cię o otoczenie naszej rodziny dalszą opieką o zdrowie w tych trudnych czasach epidemii,o powrót do zdrowia i pracy dla mojej Siostry Renaty,Marka oraz małej Michalinki oraz o szczęśliwe rozwiązanie wszystkich spraw w naszej rodzinie proszą Czciciele..
Edyta napisał/a 16 października 2020 o 17:14:
Matko Boża Pocieszenia proszę Cię o wyleczenie mnie z choroby nowotworowej oraz o Błogosławieństwo dla mojej rodziny.
Rodzina napisał/a 16 października 2020 o 16:18:
Matko Boża Pocieszenia prosimy Cię o uleczenie Nadii z choroby nowotworowej, o potrzebne łaski dla całej rodziny. Dziękujemy za Twoją opiekę.
Kasia napisał/a 16 października 2020 o 14:27:
Matko Boża Pocieszenia proszę Cię o zdrowie dla mojego dziecka aby diagnoza okazała się mylna i wszystko było dobrze .
Matko Boża Pocieszenia proszę Cię o zdrowie
dla mojego dziecka aby diagnoza okazała się mylna i wszystko było dobrze .
Zbigniew napisał/a 15 października 2020 o 16:48:
Dziękuję za opiekę Matki Bożej i proszę o Boże Miłosierdzie dla Stanisława i rodziny
Magdalena napisał/a 14 października 2020 o 21:45:
Sylwia napisał/a 14 października 2020 o 14:33:
Matko Boża ...... Dziękuję Ci,za Twoja obecność w moim życiu. Proszę Cię o modlitwę,w intencji Ojca Daniela Galusa,w intencji Lidii. Proszę o modlitwę,w moich intencjach. Proszę o modlitwę w intencji mojej Rodziny i tych wszystkich,co na mojej drodze. Proszę dla Nas wszystkich o cale miłosierdzie Boże,o cala,nieustająca moc Ducha Świętego,o cala,nieustająca miłość i łaskę Boża. Matko Boża,Ja Cię o to proszę i z ufnością już Ci za to dziękuję. Bóg zapłać. Sylwia Wójtowicz.
Matko Boża ......
Dziękuję Ci,za Twoja obecność w moim życiu.
Proszę Cię o modlitwę,w intencji Ojca Daniela Galusa,w intencji Lidii.
Proszę o modlitwę,w moich intencjach.
Proszę dla Nas wszystkich o cale miłosierdzie Boże,o cala,nieustająca
moc Ducha Świętego,o cala,nieustająca miłość i łaskę Boża.
Matko Boża,Ja Cię o to proszę i z ufnością już Ci za to dziękuję.
Bóg zapłać. Sylwia Wójtowicz.
Janusz napisał/a 11 października 2020 o 22:25:
Matko Boska Pocieszenia , proszę o  o łaskę  uzdrowienia