anna napisał/a 30 września 2019 o 11:47:
Proszę o dar zdrowia,potrzebne łaski,siły powrót do zdrowia i o dobre i pozytywne wyniki badań dla Zbyszka Kołodzieja
ala napisał/a 30 września 2019 o 11:47:
Matenko ukochona prosze Cie o pomoc w podjeciu waznej dwcyzji oraz o pomyslne zdanie egzaminu.
Justyna napisał/a 30 września 2019 o 11:46:
Matko Boża Pocieszenia. Bardzo Cię proszę ulituj się nade mną i moim mężem i wypros nam u Swojego Syna dar potomstwa.
Syn napisał/a 30 września 2019 o 11:43:
Proszę o modlitwę w intencji śp. Mamy Stanisławy, aby dobry Bóg przyjął Ją do swojego Królestwa.
Michał napisał/a 30 września 2019 o 11:42:
Chciałbym prosić o modlitwę w następujących intencjach: o zachowanie wierności przez Żonę Agnieszkę, czyste serce i myśli. Proszę o przemianę serca dla Agnieszki i powrót do męża, o odrodzenie wzajemnej miłości. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o pokój w Jej sercu. Proszę również o uwolnienie od skutków grzechów pokoleniowych, przekleństwa i wszelkiego złorzeczenia dla mojej i Żony rodziny.
Iwona napisał/a 30 września 2019 o 11:42:
O uwolnienie i uzdrowienie wewnętrzne dla Iwony i Józefa oraz o łaskę przebaczenia i o ochronę przed urokami, przekleństwami i złorzeczeniami.
Katarzyna napisał/a 30 września 2019 o 11:42:
Proszę o miłość wzajemną Katarzyny i Mateusza, jego szybki powrót, łaskę narzeczeństwa, uzdrowienia relacji, życia razem w zrozumieniu, szacunku i miłości, ochronę przed złem i szkodliwymi przyjaciółmi
Sylwia napisał/a 30 września 2019 o 11:41:
Proszę o modlitwę,za mnie i w moich intencjach. Proszę o modlitwę,o wszystkie potrzebne łaski dla mojej Rodziny.Proszę o modlitwę,za wszystkich,Tych,co na mojej drodze i w intencjach mi powierzonych. Proszę o modlitwę za dusze w czyśćcu cierpiące i we wszystkich intencjach Maryi. Proszę nieustające i skuteczne wstawiennictwo Matki Bożej i wszystkich Świętych we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu.Proszę o miłosierdzie Boże,o Ducha Świętego i cud we mnie,we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu i w całym moim życiu. Bóg zapłać.Z modlitwa,Sylwia.
Proszę o modlitwę,za mnie i w moich intencjach.
i cud we mnie,we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu
i w całym moim życiu.
Bóg zapłać.Z modlitwa,Sylwia.
Czciciele napisał/a 30 września 2019 o 11:39:
Droga Matko Pocieszenia prosimy Cię o łaskę zdrowia,błogosławieństwa oraz pomoc w pozytywnym rozwiązaniu pewnych bardzo ważnych dla nas intencjach
Justyna napisał/a 30 września 2019 o 11:39:
Matko Boza Pocieszenia. Bardzo Cię proszę ulituj się nade mną i wypros mi u Swojego Syna dar macierzyństwa.
Sylwia napisał/a 30 września 2019 o 11:39:
Proszę o nieustającą moc Ducha Świętego we mnie,we wszystkich moich intencjach i w całym moim życiu. Proszę o skuteczne,nieustanne wstawiennictwo Matki Bożej we wszystkich moich intencjach i w całym moim życiu. Proszę o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Proszę o nieustającą moc Ducha Świętego we mnie,we wszystkich
moich intencjach i w całym moim życiu.
Proszę o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski.
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Maria napisał/a 30 września 2019 o 11:36:
Matko Boża Pocieszenia proszę o uzdrowienie męża Józefa, o Maryjo Matko Nasza miej go w swojej opiece i pomóż mu wrócić do zdrowia.
Wiesia napisał/a 30 września 2019 o 11:36:
Maryjo upros potrzebne mi laski abym dobrze odbudowala moje zycie, pomoz mi uwolnic sie i wyjsc z zachowan DDA oraz osiagnac madra samodzielnosc, Sw Jozefie chron mnie i wstaw sie za mna.
Maria napisał/a 30 września 2019 o 11:35:
Pokornie proszę o modlitwę o Boże Miłosierdzie i potrzebne Łaski oraz światło Ducha św. w moich bardzo trudnych sprawach