Czcicielka napisał/a 21 grudnia 2020 o 15:45:
Matko Boża Pocieszenia dziękuję za dotychczasowe łaski i proszę o zdrowie , zgodę w rodzinie i nadal opiekuj się nami.Bóg zapłać .
Alicja napisał/a 21 grudnia 2020 o 15:23:
Czciciele napisał/a 19 grudnia 2020 o 10:38:
Matko Boża Pocieszenia prosimy Cię o łaskę zdrowia dla każdego z nas w naszej rodzinie a także dla Marka oraz o szczęśliwe rozwiązanie pewnych trudnych spraw oraz w pewnej intencji proszą Czciciele..
Zbigniew napisał/a 18 grudnia 2020 o 19:01:
Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o Boże Milosierdzie dla Michała i rodziny i osób bliskich
Sylwia napisał/a 16 grudnia 2020 o 15:34:
Matko Boza, ufam Ci, uwielbiam Cię, kocham Cię i dziękuję Ci za Twoje miłosierne i pełne miłości Serce. Matko Boza, proszę o cud niezmierzonego miłosierdzia Bożego, o cud uzdrowienia dla mojego Ojca Walentego. Proszę o cud niezmierzonego miłosiernego Bożego, we wszystkich bardzo ważnych dla mnie intencjach. Proszę w tych wszystkich moich intencjach, o cud niezmierzonego miłosiernego, o całą niezmierzona moc Ducha, o całą niezmierzona łaskę i miłość Boza. Proszę w tym wszystkich moich intencjach, o Boga żywego tak aby na chwale Boża, niemożliwe mogło stać się możliwe. Matko Boza, proszę o Twoja skuteczna, nieustajaca żywa pomoc, we  wszystkich moich intencjach i w całym moim życiu. Polecam Ci Matulo, całą moja Rodzine i tych wszystkich, co na mojej drodze. Bóg zapłać.Sylwia.
Matko Boza, ufam Ci, uwielbiam Cię,
kocham Cię i dziękuję Ci za Twoje miłosierne
i pełne miłości Serce.
Proszę o cud niezmierzonego miłosiernego Bożego, we wszystkich bardzo ważnych
dla mnie intencjach.
Proszę w tych wszystkich moich intencjach,
Proszę w tym wszystkich moich intencjach,
o Boga żywego tak aby na chwale Boża, niemożliwe mogło stać się możliwe.
Matko Boza, proszę o Twoja skuteczna, nieustajaca żywa pomoc, we  wszystkich
moich intencjach i w całym moim życiu.
Polecam Ci Matulo, całą moja Rodzine i tych wszystkich, co na mojej drodze.
Bóg zapłać.Sylwia.
Czcicielka napisał/a 16 grudnia 2020 o 14:58:
Matko Boża Pocieszenia.Dziękuję za odebrane łaski i proszę o dalsze wsparcie.
Czciciele napisał/a 12 grudnia 2020 o 11:40:
Zbigniew napisał/a 11 grudnia 2020 o 20:16:
Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o Boże Milosierdzie dla Heleny i rodziny i osób bliskich
Czcicielka napisał/a 11 grudnia 2020 o 12:23:
Matko Boża Pocieszenia dziękuję za pomoc odebrane łaski. Proszę o dalszą pomoc w rozwiązywaniu moich problemów.
Sylwia napisał/a 9 grudnia 2020 o 15:17:
Matko Boza, dziękuję Ci za to że jesteś. Proszę o cud miłosierdzia Bożego, o cud uzdrowienia dla mojego Ojca Walentego. Matko Boza, proszę o Twoja skuteczna, nieustajaca żywa moc, we wszystkich moich intencjach. Polecam całą moja Rodzine i tych wszystkich co na mojej drodze. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz
Matko Boza, dziękuję Ci za to że jesteś.
Proszę o cud miłosierdzia Bożego, o cud uzdrowienia dla mojego Ojca Walentego.
Polecam całą moja Rodzine i tych wszystkich co na mojej drodze.
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz
Anna napisał/a 9 grudnia 2020 o 14:16:
O łaskę poznania prawdziwego Boga oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.
Mama napisał/a 9 grudnia 2020 o 11:59:
Matenko proszę cię z całego serca o zdrowie dla syna.
Rodzina napisał/a 8 grudnia 2020 o 21:40:
Matko Boża Pocieszenia prosimy Cię o uleczenie Nadii o potrzebne łaski dla całej rodziny. Dziękujemy za Twoją opiekę.
Czciel napisał/a 5 grudnia 2020 o 14:49:
Proszę Maryjo o moje uzdrowienie i szczęśliwe rozwiązanie dla Marleny
Czciciele napisał/a 5 grudnia 2020 o 12:33:
Matko Boża Pocieszenia prosimy Cię o łaskę zdrowia dla każdego z nas w naszej rodzinie oraz o szczęśliwe rozwiązanie w pewnej intencji proszą Czciciele..
Stanislawa napisał/a 4 grudnia 2020 o 23:19:
Matko Boża upros zdrowie,opieke Bożą dla mnie,dzieci i rodziny.
Sylwia napisał/a 2 grudnia 2020 o 14:41:
Maryjo,Matko miłosierdzia,Matko dobroci, miłości,pokoju i nieustającej pomocy. Nasza Cudowna Matko,Ja Tobie dziękuję,za Twoja obecnosc w moim życiu. Proszę wypros,we wszystkich moich intencjach niezmierzone miłosierdzie Boże, niezmierzona moc Ducha Świętego, niezmierzona łaskę i miłość Boza. Proszę, we wszystkich moich intencjach o Boga żywego, tak aby niemożliwe stało się możliwe. Proszę o dalsze Twoje wstawiennictwo,we wszystkich moich intencjach.Proszę, we wszystkich moich intencjach o Twoja dalsza żywa obecność, we wszystkich moich intencjach i w całym moim życiu. Polecam Twojej modlitwie całą moja Rodzine i tych wszystkich,co na mojej drodze. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Maryjo,Matko miłosierdzia,Matko dobroci, miłości,pokoju i nieustającej pomocy.
Nasza Cudowna Matko,Ja Tobie dziękuję,za Twoja obecnosc w moim życiu.
Proszę wypros,we wszystkich moich intencjach
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Anna napisał/a 2 grudnia 2020 o 10:32:
O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.
Czcicielka napisał/a 30 listopada 2020 o 19:16:
Matko Pocieszenia dziękuję za kolejne przeżyte lata i proszę o zdrowie i opiekę nad całą rodziną. Twoja czcicielka.
Czcicielka napisał/a 28 listopada 2020 o 16:16:
Do MBP W intencji Adama w 50 rocznicę urodzin , z prośbą o potrzebne zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze tata życia