Czcicielka napisał/a 24 lipca 2021 o 16:13:
Matko Pocieszenia dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, proszę dalszą opiekę nad moją rodziną doczekania się potomstwa u syna . zdrowie
Czciciele napisał/a 24 lipca 2021 o 10:01:
Lutogniewska Matko Pocieszenia...prosimy Cię o Łaskę zdrowia i siły dla nas oraz o dobre wyniki badań i w pewnej intencji Tobie wiadomej.
Rodzina napisał/a 23 lipca 2021 o 13:20:
Maryjo Kochana Matko naszej rodziny. Dziękujemy Ci za opiekę i Boże Błogosławieństwo. Zawierzamy Tobie naszą rodzinę. Dziękujemy za poprawę wyników badań i powrót do zdrowia Nadii. Uproś dla dzieci dary Ducha Świętego. Prośimy Cię opiekuj się nami.
Maryla napisał/a 23 lipca 2021 o 10:07:
Matko Boża pocieszenia proszę Cię pomóż Marcinowi wrócić do Boga i sakramentów świętych, proszę o generalną spowiedź dla niego. Maryjo pociesz mnie w tym smutku i pomóż mi w relacji z Marcinem
Zbigniew napisał/a 19 lipca 2021 o 22:22:
Dziękuję za opiekę Matki Bożej i proszę o Boże Miłosierdzie dla Rafała i jego rodziny
Czcicielka napisał/a 17 lipca 2021 o 08:44:
Matko Boża Pocieszenia dziękuję za odebrane łaski i proszę o pomoc w rozwiązaniu moich problemów i opiekę nad córkami.
Czciciele napisał/a 17 lipca 2021 o 07:51:
Matko Nieustającej Pomocy..Dziękujemy za dotychczas wysłuchane prośby .Prosimy Cię nadal o łaskę zdrowia,Błogosławieństwo oraz jedność w rodzinie a także pewnej intencji Tobie wiadomej..
Parafianin_00 napisał/a 10 lipca 2021 o 22:51:
O dar ducha św. dla s.Oli
Czciciele napisał/a 10 lipca 2021 o 15:04:
Prośba do Matki Bożej Pocieszenia o dobre wyniki badań.
Czciciel napisał/a 10 lipca 2021 o 14:36:
Proszę o pozytywne zdanie egzaminu
Anna napisał/a 7 lipca 2021 o 09:04:
O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.
Alina napisał/a 6 lipca 2021 o 16:43:
Matko Najswietsza prosze pomóż mi rozwiązać moje trudne sprawy mieszkaniowe i sądowe.
Czciciel napisał/a 3 lipca 2021 o 15:15:
Maryjo proszę o zdrowie dla Zdzislawy
Czciciele napisał/a 3 lipca 2021 o 08:18:
Matko Nieustającej Pomocy...Dziękujemy za dotychczas wysłuchane prośby .Prosimy Cię nadal o łaskę zdrowia,Błogosławieństwo oraz jedność w rodzinie a także pewnej intencji Tobie wiadomej.
Stanislawa napisał/a 2 lipca 2021 o 22:01:
Matko Boża wypraszaj zdrowie dla mnie,dzieci i rodziny. Matko Boża opiekuj się nami.
Czicielka napisał/a 30 czerwca 2021 o 21:59:
Matko Boza Pocieszenia prosxe Cie o zdrowie dla kolezanki Mari oraz o dobre wymiki
Czcicielka napisał/a 30 czerwca 2021 o 16:34:
Matko Boża proszę o pomoc w rozwiązaniu moich problemów.
Sylwia napisał/a 30 czerwca 2021 o 15:18:
Maryjo,dziękuję Ci,za wszystkie otrzymane łaski. Proszę o uwolnienie, uzdrowienie z mojej choroby, proszę o uwolnienie od przekleństwa i wszelkiego zła.Proszę aby włosy przestały mi wychodzić i zaczęły w bardzo szybkim tempie odrastac. Proszę o cala moc Ducha Swietego,o całą łaskę i miłość Boza, we mnie, we wszystkich moich intencjach i w całym moim życiu. Proszę o zwycięstwo Boga wszechmogacego w trudnych dla mnie sprawach.Bóg zapłać.Sylwia.
Maryjo,dziękuję Ci,za wszystkie otrzymane łaski.
Anna napisał/a 30 czerwca 2021 o 12:38:
O łaskę przemiany życia oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.
Czcicielka napisał/a 28 czerwca 2021 o 21:06:
Matko Boża Pocieszenia dziękuję za odebrane łaski. Proszę o pomoc w rozwiązaniu moich problemów.