Wierna napisał/a 20 grudnia 2019 o 23:01:
Z podziękowaniem za dar macierzyństwa, z prośbą o dalszą opiekę i łaskę zdrowia dla całej rodziny.
Hania napisał/a 20 grudnia 2019 o 22:59:
O łaskę zdrowia dla Malutkiego Marcelka z Krotoszyna zmagającego się z guzem mózgu. O siłę dla rodziców w walce z nowotworem.
czciciel napisał/a 20 grudnia 2019 o 20:10:
Matko Boża upros zdrowie,opieke Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie,mamy i rodziny.
Czcicielka napisał/a 19 grudnia 2019 o 08:48:
Prośba do MBP o zdrowie, potrzebne łaski i wypełnienie się woli Bożej dla Andrzeja i Justyny oraz ich rodzin
Agnieszka napisał/a 19 grudnia 2019 o 00:37:
Ukochana Mateńko, błagam o to byśmy mogli być wreszcie razem z moim ukochanym Rafałem oraz o dar poczęcia i zdrowych narodzin naszego dzieciątka. Błagam Mateńko pomóż nam.
Agnieszka napisał/a 14 grudnia 2019 o 00:12:
Najdroższa Mateńko, błagam o to byśmy mogli być wreszcie razem z moim ukochanym Rafałem oraz o dar poczęcia i zdrowych narodzin naszego dzieciątka. Błagam Mateńko pomóż nam.
Krzysztof napisał/a 13 grudnia 2019 o 17:38:
w intencjach Krzysztofa o zdrowie i inne łaski
Czciciele napisał/a 13 grudnia 2019 o 12:43:
Nasza POCIESZYCIELKO!!! zanosimy do Ciebie prośby o zdrowie,tak potrzebne każdemu z nas i o zjednoczenie rodziny oraz pewnej intencji Tobie Maryjo wiadomej ...Twoi wierni czciciele.
Czcicielka napisał/a 9 grudnia 2019 o 13:35:
Czcicielka napisał/a 8 grudnia 2019 o 12:10:
Matko Boska Pocieszenia dziękuję za odebrane łaski i proszę o pomoc w rozwiązaniu moich trudnych spraw.
Agnieszka napisał/a 5 grudnia 2019 o 23:18:
Ukochana Mateńko, błagam całym sercem o to byśmy mogli być wreszcie razem z moim ukochanym Rafałem oraz o dar poczęcia i zdrowych narodzin naszego dzieciątka. Błagam Mateńko pomóż nam.
Czcicielka napisał/a 2 grudnia 2019 o 11:47:
Maria napisał/a 28 listopada 2019 o 20:30:
Pokornie proszę o Boże Miłosierdzie, potrzebne Łaski i światło Ducha św. we wszystkich bardzo trudnych moich sprawach
Agnieszka napisał/a 28 listopada 2019 o 00:44:
Mateńko Przenajświetsza, błagam o to byśmy mogli być wreszcie razem z moim ukochanym Rafałem oraz o dar poczęcia i zdrowych narodzin naszego dzieciątka. Błagam Mateńko pomóż nam.
Ula napisał/a 26 listopada 2019 o 23:36:
Proszę o zdrowie dla mojego syna Piotra,męża,mamy,brata i dla mnie. O opiekę nad nami i potrzebne łaski.
Małgorzata napisał/a 25 listopada 2019 o 20:30:
Matko Pocieszenia proszę o łaskę zdrowia dla wnuka
Dorota napisał/a 25 listopada 2019 o 10:05:
Kochana Mateńko proszę o zdrowie dla córeczki Mai.
Monika napisał/a 24 listopada 2019 o 21:15:
Matko Boża proszę o uratowanie mojego małżeństwa, aby mój maż wrócił do mnie.Proszę również o dar potomstwa.Pomóż mi wybłagać te prośby.
Emilia napisał/a 23 listopada 2019 o 21:20:
Proszę Cię Matuchno o uzdrowienie z choroby Gabrysi
Agnieszka napisał/a 23 listopada 2019 o 09:15:
Cudowna Mateńko, błagam o to byśmy mogli być wreszcie razem z moim ukochanym Rafałem oraz o dar poczęcia i zdrowych narodzin naszego dzieciątka. Błagam Mateńko, pomóż nam.