Zbigniew napisał/a 15 października 2020 o 16:48:
Dziękuję za opiekę Matki Bożej i proszę o Boże Miłosierdzie dla Stanisława i rodziny
Magdalena napisał/a 14 października 2020 o 21:45:
Sylwia napisał/a 14 października 2020 o 14:33:
Matko Boża ...... Dziękuję Ci,za Twoja obecność w moim życiu. Proszę Cię o modlitwę,w intencji Ojca Daniela Galusa,w intencji Lidii. Proszę o modlitwę,w moich intencjach. Proszę o modlitwę w intencji mojej Rodziny i tych wszystkich,co na mojej drodze. Proszę dla Nas wszystkich o cale miłosierdzie Boże,o cala,nieustająca moc Ducha Świętego,o cala,nieustająca miłość i łaskę Boża. Matko Boża,Ja Cię o to proszę i z ufnością już Ci za to dziękuję. Bóg zapłać. Sylwia Wójtowicz.
Matko Boża ......
Dziękuję Ci,za Twoja obecność w moim życiu.
Proszę Cię o modlitwę,w intencji Ojca Daniela Galusa,w intencji Lidii.
Proszę o modlitwę,w moich intencjach.
Proszę dla Nas wszystkich o cale miłosierdzie Boże,o cala,nieustająca
moc Ducha Świętego,o cala,nieustająca miłość i łaskę Boża.
Matko Boża,Ja Cię o to proszę i z ufnością już Ci za to dziękuję.
Bóg zapłać. Sylwia Wójtowicz.
Janusz napisał/a 11 października 2020 o 22:25:
Matko Boska Pocieszenia , proszę o  o łaskę  uzdrowienia
Zbigniew napisał/a 10 października 2020 o 23:11:
Dziękuję za opiekę Matki Bożej i proszę o Boże Miłosierdzie dla Michała i rodziny
Czciciel napisał/a 10 października 2020 o 16:17:
Maryjo proszę o: szczęśliwe donoszenie ciąży i rozwiązanie dla Twojej czcicielki oraz o powodzenie dla mnie w nowej pracy, uzdrowienie z chorób i pomoc w znalezieniu miłości.
Czcicielka napisał/a 10 października 2020 o 13:29:
Mateczko kochana dziękuję za dotychczasowe łaski i proszę o zdrowie i zgodę w rodzinie ,bądź zawsze przy nas i prowadź właściwą drogą ,Bóg zapłać
Czcicielka napisał/a 10 października 2020 o 10:39:
Matko Boża Pocieszenia prosimy Cię o otoczenie naszej rodziny dalszą opieką o zdrowie w tych trudnych czasach epidemii,o powrót do zdrowia i pracy dla mojej Siostry Renaty,Marka oraz małej Michalinki oraz o szczęśliwe rozwiązanie wszystkich spraw w naszej rodzinie proszą Czciciele.
Czcicielka napisał/a 8 października 2020 o 22:30:
Matko Pocieszenia miej w opiece nasza rodzine
Czcicielka napisał/a 8 października 2020 o 22:29:
Matko Boza Pocieszenia prosimy Cie o pomoc dla Wojtka Dziekujemy za opieke nad rodzina
Matko Boza Pocieszenia prosimy Cie o pomoc dla Wojtka
Dziekujemy za opieke nad rodzina
Czcicielka napisał/a 8 października 2020 o 22:28:
PROSZĘ CIĘ MATKO BOŻA POCIESZENIA PRZYJMIJ POD SWE SKRZYDŁA DZIECKO ZAGUBIONE I SZUKAJACE POMOCY MIEJ W SWEJ OPIECE I PRZYTUL DO MATCZYNEGO SERCA SWEGO
MIEJ W SWEJ OPIECE I PRZYTUL DO MATCZYNEGO SERCA SWEGO
Czcicielka napisał/a 8 października 2020 o 22:27:
Proszę Cie Matko Pocieszenia o sile i pomoc dla Joanny
Magdalena napisał/a 7 października 2020 o 22:42:
Sylwia napisał/a 7 października 2020 o 10:25:
Matko Boza,dziekuje Ci,ze jestes,ze mna. Prosze Cie,wypros mi u swojego Syna odczuwalne zwyciestwo,milosierdzia Bozego,we wszystkich moich intencjach, ktore nosze w swoim sercu. Prosze o odczuwalna, skuteczna, nieustajaca moc Ducha Swietego,we mnie,we wszystkich moich intencjach i w calym moim zyciu.Prosze Cie Matko o Twoja skuteczne,odczuwalne i nieustajace wstawiennictwo,we wszystkich moich intencjach. Niech przez Twoje Serce,trafi do Serca Jezusowego,to blaganie i niech otrzymam Jego zywa,odczuwalna milosc,laske i milosierdzie. Matko Boza,polecam Ci cala moja Rodzine i wszystkich,tych na mojej drodze. Bog zaplac. Sylwia Wójtowicz.
Matko Boza,dziekuje Ci,ze jestes,ze mna.
Matko Boza,polecam Ci cala moja Rodzine i wszystkich,tych na mojej drodze.
Bog zaplac.
Sylwia Wójtowicz.
Pielęgniarki napisał/a 3 października 2020 o 12:04:
Pracownicy DPS w Baszkowie prosimy o modlitwę przez przyczynę MBP o siły i wytrwanie w izolacji w zamkniętym DPSie. Żeby dać radę, mieć siłę do walki z chorobą i pomocy podopiecznym, ale też fizycznym zmęczeniem i brakiem wsparcia od innych w rozłączeniu z rodzinami, dziećmi i najbliższymi.
Czcicielka napisał/a 3 października 2020 o 09:48:
Matko Boża Pocieszenia, proszę Cię o łaskę zdrowia oraz dobre wyniki badań lekarskich a,także w pewnej intencji.Dla swej Kochanej Siostry oraz Marka natomiast proszę o powrót do zdrowia po przebytej operacji i szczęśliwe uregulowanie wszystkich spraw..
Renata napisał/a 2 października 2020 o 21:21:
Matko Boża Pocieszenia Ty jesteś naszą drogą do Boga- dziękujemy ci za opiekę nad naszą rodziną za powrót do zdrowia Krystyny i Mirosławy .Proszę Cie MB Pocieszenia wstaw się u swojego Syna za Alicją, która walczy z chorobą w Poznańskim szpitalu.Wyproś dla niej łaskę zdrowia a jej bliskim daj siłę i pocieszenie w trudnym czasie.
Rodzina napisał/a 2 października 2020 o 20:05:
Matko Boża Pocieszenia prosimy Cię o zdrowie i uleczenie Nadii z choroby nowotworowej, o potrzebne łaski dla całej rodziny. Dziękujemy za Twoją opiekę.
Sylwia napisał/a 30 września 2020 o 12:38:
Matko Boza,prosze o zlamanie wszelkiego zla,w moim zyciu. Prosze o skuteczne poskromnienie, zablokowanie,oddalenie moich wrogow i skuteczna ochrone przed wszelkim złem widzialam i niewdzialnym. Prosze o odczuwalne zwyciestwo milosierdzia Bozego, we wszystkich intencjach,ktore nasze w swoim sercu. Prosze o cud milosierdzia Bozego aby przyspieszyl lask o ktore prosze i doprowadzil je do konca. Prosze o skuteczna, odczuwalna, nieustajaca moc Ducha Swietego,we mnie,we wszystkich moich intencjach i w calym moim zyciu. Prosze aby Bog,na swoja chwale i na swiadectwo innym,pokazal,ze dla Niego wszystko jest mozliwe. Matko Boza,polecam Ci cala moja Rodzine i wszystkich,tych na mojej drodze. Bog zaplac.Sylwia.
Matko Boza,prosze o zlamanie wszelkiego zla,w moim zyciu.
i w calym moim zyciu.
Matko Boza,polecam Ci cala moja Rodzine i wszystkich,tych na mojej drodze.
Bog zaplac.Sylwia.
Zbigniew napisał/a 27 września 2020 o 14:24:
Dziękuję za opiekę Matki Bożej i proszę o Boże Miłosierdzie dla Andrzeja i rodziny