Justyna napisał/a 30 września 2019 o 11:39:
Matko Boza Pocieszenia. Bardzo Cię proszę ulituj się nade mną i wypros mi u Swojego Syna dar macierzyństwa.
Sylwia napisał/a 30 września 2019 o 11:39:
Proszę o nieustającą moc Ducha Świętego we mnie,we wszystkich moich intencjach i w całym moim życiu. Proszę o skuteczne,nieustanne wstawiennictwo Matki Bożej we wszystkich moich intencjach i w całym moim życiu. Proszę o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Proszę o nieustającą moc Ducha Świętego we mnie,we wszystkich
moich intencjach i w całym moim życiu.
Proszę o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski.
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Maria napisał/a 30 września 2019 o 11:36:
Matko Boża Pocieszenia proszę o uzdrowienie męża Józefa, o Maryjo Matko Nasza miej go w swojej opiece i pomóż mu wrócić do zdrowia.
Wiesia napisał/a 30 września 2019 o 11:36:
Maryjo upros potrzebne mi laski abym dobrze odbudowala moje zycie, pomoz mi uwolnic sie i wyjsc z zachowan DDA oraz osiagnac madra samodzielnosc, Sw Jozefie chron mnie i wstaw sie za mna.
Maria napisał/a 30 września 2019 o 11:35:
Pokornie proszę o modlitwę o Boże Miłosierdzie i potrzebne Łaski oraz światło Ducha św. w moich bardzo trudnych sprawach