Agnieszka napisał/a 28 lutego 2020 o 23:11:
Ukochana Mateńko błagam o łaskę miłości i bezpieczeństwa u boku mojego ukochanego Rafała oraz o dar poczęcia i zdrowych narodzin naszego dzieciątka. Błagam Mateńko pomóż nam.
Ewa napisał/a 26 lutego 2020 o 16:12:
Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia dla mnie z raka piersi i kości a także o uzdrowienie fizyczne,psychiczne i duchowe. Ewa
Ewa
Sylwia napisał/a 25 lutego 2020 o 20:21:
Proszę o modlitwę,o cud we wszystkich trudnych dla mnie sprawach. Proszę o nieustającą moc miłosierdzia Bożego i Ducha Świętego,we mnie,we wszystkich moich intencjach i w całym moim życiu. Matko Boża,Matko nasza,przypomnij swojemu Synowi,jakie słowa Nam dał ,w jakie słowa,Ja mu uwierzyłam i wypros mi u Niego,to o co Ciebie i Twojego Jezusa z ufnością proszę. Panie,proszę przyspiesz swojej łaski. Maryjo,niech w każdej sekundzie swojego życia czuje na Sobie,w swoim życiu,Twoja obecność,Twoja opiekę,Twoje wstawiennictwo. ,,Bądź pozdrowiona,pełna łaski" Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Proszę o modlitwę,o cud we wszystkich trudnych dla mnie sprawach.
Matko Boża,Matko nasza,przypomnij swojemu Synowi,jakie słowa Nam dał
,w jakie słowa,Ja mu uwierzyłam
i wypros mi u Niego,to o co Ciebie
i Twojego Jezusa z ufnością proszę.
Panie,proszę przyspiesz swojej łaski.
,,Bądź pozdrowiona,pełna łaski"
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
czcicielka napisał/a 25 lutego 2020 o 19:14:
Mateczko kochana dziękuję za dotychczasowe łaski i proszę o dalszą opiekę ,o zdrowie w rodzinie i Boże Błogosławieństwo .Mateczko bądź zawsze przy nas .Bóg zapłać .
anna napisał/a 23 lutego 2020 o 16:24:
o wyjście z nalogów,nawrócenie i odmiane stylu życia,zachowania, zachowań,postępowań,i o powrot do sakramentow i kościoła Zbyszka
Ewa napisał/a 23 lutego 2020 o 13:35:
Matuchno proszę cię o zdrowie i poczucie własnej wartości i normalną pracę i pomyślność w niej i pozytywne zaliczenie egzaminu praktycznego i dobrego chłopaka.
Czciciele napisał/a 21 lutego 2020 o 11:08:
Nasza POCIESZYCIELKO!!! zanosimy do Ciebie prośby o zdrowie,tak potrzebne każdemu z nas,prosimy o zjednoczenie naszej rodziny,pozytywnie zdane w tym nadchodzącym czasie egzaminy oraz w pewnej intencji Tobie Maryjo wiadomej.Twoi wierni Czciciele.
Agnieszka napisał/a 19 lutego 2020 o 21:30:
Mateńko Przenajświetsza błagam o łaskę miłości i bezpieczeństwa u boku mojego ukochanego Rafała oraz o dar poczęcia i zdrowych narodzin naszego dzieciątka. Błagam Mateńko pomóż nam.
kasia napisał/a 19 lutego 2020 o 15:24:
prosze Matko Najswietsza sprowadz mojego syna na wlasciwa droge.
Sylwia napisał/a 17 lutego 2020 o 22:00:
Proszę o modlitwę,o cud we wszystkich trudnych dla mnie sprawach. Matko Boża,Matko nasza,przypomnij swojemu Synowi,jakie słowa Nam dał ,w jakie słowa,Ja mu uwierzyłam i wypros mi u Niego,to o co Ciebie i Twojego Jezusa z ufnością proszę. Panie,proszę przyspiesz swojej łaski. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Proszę o modlitwę,o cud we wszystkich trudnych dla mnie sprawach.
Matko Boża,Matko nasza,przypomnij swojemu Synowi,jakie słowa Nam dał
,w jakie słowa,Ja mu uwierzyłam
i wypros mi u Niego,to o co Ciebie
i Twojego Jezusa z ufnością proszę.
Panie,proszę przyspiesz swojej łaski.
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Kasia napisał/a 17 lutego 2020 o 21:46:
Najukochańsza Matko pomóż w rozwiązaniu trudnego problemu.Daj siłę wytrwać
Kasia napisał/a 16 lutego 2020 o 18:18:
Kochana Mamo dziękuję Ci za otrzymane łaski i opiekę. Proszę o zdanie egzaminów i przełamanie lenistwa.
Kasia napisał/a 16 lutego 2020 o 11:43:
Błagam Maryjo pomóż mi wyjść z beznadziejnej sytuacji mieszkaniowej i życiowej. Jestem wrakiem
Karolina J napisał/a 15 lutego 2020 o 18:19:
Proszę o pozytywne podejście do egzaminów i zdanie ich na tyle ile zasługuje.
Czciciele napisał/a 14 lutego 2020 o 18:23:
Nasza POCIESZYCIELKO!!! zanosimy do Ciebie prośby o zdrowie,tak potrzebne każdemu z nas,prosimy o zjednoczenie naszej rodziny,pozytywnie zdane w tym nadchodzącym czasie egzaminy oraz w pewnej intencji Tobie Maryjo wiadomej..Twoi wierni Czciciele.
Sylwia napisał/a 11 lutego 2020 o 22:21:
Proszę o cud,w trudnych dla mnie sprawach. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Proszę o cud,w trudnych dla mnie sprawach.
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Agnieszka napisał/a 9 lutego 2020 o 11:08:
Ukochana Przenajświetsza Mateńko błagam o łaskę bycia wreszcie razem z moim ukochanym Rafałem oraz o dar poczęcia i zdrowych narodzin naszego dzieciątka. Błagam Mateńko pomóż nam.
Czciciele napisał/a 8 lutego 2020 o 13:02:
Nasza POCIESZYCIELKO!!! zanosimy do Ciebie prośby o zdrowie,tak potrzebne każdemu z nas,prosimy o zjednoczenie naszej rodziny,pozytywnie zdane w tym nadchodzącym czasie egzaminy oraz w pewnej intencji Tobie Maryjo wiadomej ..Twoi wierni Czciciele.
Anna napisał/a 7 lutego 2020 o 09:27:
Proszę o zdrowie dla ja na majewskigo
Sylwia napisał/a 7 lutego 2020 o 06:08:
Proszę o dalszą modlitwę w intencji, cudu uzdrowienia mnie z mojej choroby, z moich chorób. Proszę o uwolnienie od wszelkiego ducha choroby,od wszelkiego złego ducha i ochronę przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym. Proszę też o uwolnienie w innych sferach mojego życia od pasma nieszczęść. Bardzo proszę o jakiś cud.Proszę aby Bóg nareszcie zamienił w moim życiu, to całe moje pasmo nieszczęść w powodze,w szczęście. Bardzo proszę o modlitwę. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Proszę o dalszą modlitwę w intencji,
cudu uzdrowienia mnie z mojej choroby,
z moich chorób.
Proszę też o uwolnienie w innych sferach mojego życia od pasma nieszczęść.
Bardzo proszę o jakiś cud.Proszę aby Bóg nareszcie zamienił w moim życiu,
to całe moje pasmo nieszczęść
w powodze,w szczęście.
Bardzo proszę o modlitwę.