Sylwia napisał/a 13 stycznia 2021 o 15:29:
Matko Boza, dziękuję Ci,za to, że jesteś i wypraszasz mi u Twojego Syna wszelkie potrzebne niezmierzone miłosierdzie. Proszę Cię dalej, we wszystkich moich intencjach, o cud Twojego niezmierzonego miłosierdzia Bożego i cud Boga żywego we wszystkich moich intencjach, tak aby niemożliwe stało się możliwe. Polecam Ci całą moja Rodzine i tych wszystkich co na mojej drodze. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Matko Boza, dziękuję Ci,za to, że jesteś
i wypraszasz mi u Twojego Syna wszelkie potrzebne niezmierzone miłosierdzie.
we wszystkich moich intencjach, tak aby niemożliwe stało się możliwe.
Polecam Ci całą moja Rodzine i tych wszystkich co na mojej drodze.
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.