Sylwia napisał/a 18 listopada 2020 o 13:37:
Maryjo, Matko moja, dziękuję Ci z całego Serca,za wszystkie otrzymane łaski. Matko Boza nieustajacej pomocy,dobroci,miłości,mądrości,pokoju, miłosierdzia i łaski,proszę wypros mi we wszystkich intencjach,które noszę w swoim sercu,żywego Boga miłosiernego i moc Ducha Świętego aby,niemożliwe stało się możliwe. Maryjo,Ja Cię o to proszę i proszę doprowadz wszystkie moje sprawy do końca. Matko Boza,polecam Ci całą moja Rodzine, wszystkim tych,co na mojej drodze. Proszę Cię też o Niebo, dla Dusz w czyśćcu cierpiących. Matko Boza nieustajacej Pomocy, okaz mi swoje miłosierne serce. Bog zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Maryjo, Matko moja, dziękuję Ci z całego Serca,za wszystkie otrzymane łaski.
Maryjo,Ja Cię o to proszę i proszę doprowadz wszystkie moje sprawy do końca.
Matko Boza,polecam Ci całą moja Rodzine, wszystkim tych,co na mojej drodze.
Proszę Cię też o Niebo, dla Dusz w czyśćcu cierpiących.
Matko Boza nieustajacej Pomocy, okaz mi swoje miłosierne serce.
Bog zapłać.Sylwia Wójtowicz.