Sylwia napisał/a 4 listopada 2020 o 14:48:
Matko Boża ..... Proszę,przyjmij moje dziękczynienie,za wszystkie otrzymane łaski.Proszę o modlitwę,we wszystkich intencjach Maryi.Proszę Cię,o Boga żywego,we wszystkich moich intencjach. Proszę Cię Matulo,we wszystkich moich intencjach,o Boga żywego, miłosiernego, łaskawego,pełnego miłości i zwyciezającego.Proszę o cała moc Ducha Świętego,we wszystkich moich intencjach, które noszę w swoim sercu. Proszę Cię Maryjo,o Twoje dalsze dalsze potężne,nieustające wstawiennictwo,we wszystkich moich intencjach. Maryjo,polecam Ci całą moja Rodzine i wszystkich,tych,co na mojej drodze. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Matko Boża .....
Maryjo,polecam Ci całą moja Rodzine i wszystkich,tych,co na mojej drodze.
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.