Sylwia napisał/a 14 października 2020 o 14:33:
Matko Boża ...... Dziękuję Ci,za Twoja obecność w moim życiu. Proszę Cię o modlitwę,w intencji Ojca Daniela Galusa,w intencji Lidii. Proszę o modlitwę,w moich intencjach. Proszę o modlitwę w intencji mojej Rodziny i tych wszystkich,co na mojej drodze. Proszę dla Nas wszystkich o cale miłosierdzie Boże,o cala,nieustająca moc Ducha Świętego,o cala,nieustająca miłość i łaskę Boża. Matko Boża,Ja Cię o to proszę i z ufnością już Ci za to dziękuję. Bóg zapłać. Sylwia Wójtowicz.
Matko Boża ......
Dziękuję Ci,za Twoja obecność w moim życiu.
Proszę Cię o modlitwę,w intencji Ojca Daniela Galusa,w intencji Lidii.
Proszę o modlitwę,w moich intencjach.
Proszę dla Nas wszystkich o cale miłosierdzie Boże,o cala,nieustająca
moc Ducha Świętego,o cala,nieustająca miłość i łaskę Boża.
Matko Boża,Ja Cię o to proszę i z ufnością już Ci za to dziękuję.
Bóg zapłać. Sylwia Wójtowicz.