Intencje Nowennowe

Na Nowennę do Matki Bożej Pocieszenia odprawianą w sobotę po Mszy Świętej o godz. 17.00, można przesłać dobrowolną ofiarę na konto parafialne lub pocztą.


DODAJ INTENCJĘ

 
 
 
 
Na Nowennę do Matki Bożej Pocieszenia odprawianą w sobotę po Mszy Świętej o godz. 17.
Można przesłać dobrowolną ofiarę na konto parafialne lub pocztą.
Sylwia napisał/a 7 października 2020 o 10:25:
Matko Boza,dziekuje Ci,ze jestes,ze mna. Prosze Cie,wypros mi u swojego Syna odczuwalne zwyciestwo,milosierdzia Bozego,we wszystkich moich intencjach, ktore nosze w swoim sercu. Prosze o odczuwalna, skuteczna, nieustajaca moc Ducha Swietego,we mnie,we wszystkich moich intencjach i w calym moim zyciu.Prosze Cie Matko o Twoja skuteczne,odczuwalne i nieustajace wstawiennictwo,we wszystkich moich intencjach. Niech przez Twoje Serce,trafi do Serca Jezusowego,to blaganie i niech otrzymam Jego zywa,odczuwalna milosc,laske i milosierdzie. Matko Boza,polecam Ci cala moja Rodzine i wszystkich,tych na mojej drodze. Bog zaplac. Sylwia Wójtowicz.
Matko Boza,dziekuje Ci,ze jestes,ze mna.
Prosze Cie,wypros mi u swojego Syna odczuwalne zwyciestwo,milosierdzia Bozego,we wszystkich moich intencjach, ktore nosze w swoim sercu.
Prosze o odczuwalna, skuteczna, nieustajaca moc Ducha Swietego,we mnie,we wszystkich moich intencjach i w calym moim zyciu.Prosze Cie Matko o Twoja skuteczne,odczuwalne i nieustajace wstawiennictwo,we wszystkich moich intencjach.
Niech przez Twoje Serce,trafi do Serca Jezusowego,to blaganie i niech otrzymam Jego zywa,odczuwalna milosc,laske i milosierdzie.
Matko Boza,polecam Ci cala moja Rodzine i wszystkich,tych na mojej drodze.
Bog zaplac.
Sylwia Wójtowicz.
... Toggle this metabox.