Sylwia napisał/a 30 września 2020 o 12:38:
Matko Boza,prosze o zlamanie wszelkiego zla,w moim zyciu. Prosze o skuteczne poskromnienie, zablokowanie,oddalenie moich wrogow i skuteczna ochrone przed wszelkim złem widzialam i niewdzialnym. Prosze o odczuwalne zwyciestwo milosierdzia Bozego, we wszystkich intencjach,ktore nasze w swoim sercu. Prosze o cud milosierdzia Bozego aby przyspieszyl lask o ktore prosze i doprowadzil je do konca. Prosze o skuteczna, odczuwalna, nieustajaca moc Ducha Swietego,we mnie,we wszystkich moich intencjach i w calym moim zyciu. Prosze aby Bog,na swoja chwale i na swiadectwo innym,pokazal,ze dla Niego wszystko jest mozliwe. Matko Boza,polecam Ci cala moja Rodzine i wszystkich,tych na mojej drodze. Bog zaplac.Sylwia.
Matko Boza,prosze o zlamanie wszelkiego zla,w moim zyciu.
i w calym moim zyciu.
Matko Boza,polecam Ci cala moja Rodzine i wszystkich,tych na mojej drodze.
Bog zaplac.Sylwia.