Sylwia napisał/a 23 września 2020 o 10:28:
Matko Boza,prosze okaz mi swoje serce, w moich intencjach ...... Prosze o zywe,odczuwalne zwyciestwo milosierdzia Bozego,we wszystkich intencjach,ktore nasze w swoim sercu. Prosze aby cud milosierdzia Bozego zostal mi okazywany,we wszystkich moich intencjach,w kazdej sekundzie mojego.Prosze o skuteczna,odczuwalna, nieustajaca moc Ducha Swietego,we mnie,we wszystkich moich intencjach i w calym moim zyciu. Prosze aby Bog,na swoja chwale i na swiadectwo dla innym,we wszystkich moich intencjach pokazal mi, ze dla Niego wszystko jest mozliwe. Matko Boza,prosze za cala moja Rodzine i za tych wszystkich,co na mojej drodze. Matko Boza,Ja Cie o to wszystko prosze i juz Ci za to dziekuje. Bog zaplac. Sylwia Wójtowicz.
Matko Boza,prosze okaz mi swoje serce, w moich intencjach ......
i w calym moim zyciu.
ze dla Niego wszystko jest mozliwe.
Matko Boza,prosze za cala moja Rodzine i za tych wszystkich,co na mojej drodze.
Matko Boza,Ja Cie o to wszystko prosze
i juz Ci za to dziekuje.
Bog zaplac.
Sylwia Wójtowicz.