Sylwia napisał/a 16 września 2020 o 13:14:
Matko Boza,prosze ..... Prosze abym,we wszystkich moich intencjach,doswiadczyla Boga milosiernego,zywego i dzialajacego z cala moca i zwyciezajacego. Prosze o skuteczna,zywa,nieustajaca moc Ducha Swietego,we mnie,we wszystkich moich intencjach i w calym moim zyciu. Prosze o Twoje skuteczne, zywe, nieustajace, wstawiennictwo,we wszystkich intencjach,ktore nasze w swoim sercu. Polecam cala moja Rodzine i wszystkich tych,ktorzy na mojej drodze. Prosze o modlitwe uwielbienia i dziekczynienia,we wszystkich moich intencjach. Bog zaplac. Sylwia Wójtowicz.
Matko Boza,prosze .....
z cala moca i zwyciezajacego.
Polecam cala moja Rodzine i wszystkich tych,ktorzy na mojej drodze.
Prosze o modlitwe uwielbienia i dziekczynienia,we wszystkich moich intencjach.
Bog zaplac.
Sylwia Wójtowicz.