Sylwia napisał/a 9 września 2020 o 14:17:
Maryjo,Matko moja dziekuje Ci, za wszystkie otrzymane laski. Maryjo,prosze o Twoja skuteczne, nieustajace wstawiennictwo,pomoc we wszystkich intencjach,które nasze w swoim sercu. Maryjo,niech przez Twoje Serce,pełne miłości,miłosierdzia,laski doświadcze  Boga zywego i zwyciezajacego. Maryjo,polecam cala moja Rodzinę i wszystkich,tych,którzy na mojej drodze. Bog zaplac. Sylwia Wójtowicz.
Maryjo,Matko moja dziekuje Ci,
za wszystkie otrzymane laski.
Maryjo,prosze o Twoja skuteczne, nieustajace wstawiennictwo,pomoc
we wszystkich intencjach,które nasze
w swoim sercu.
Maryjo,polecam cala moja Rodzinę i wszystkich,tych,którzy na mojej drodze.
Bog zaplac.
Sylwia Wójtowicz.