Sylwia napisał/a 2 września 2020 o 13:17:
Matko Boza,Ja dziekuje,Tobie,za wszystkie laski,jakie juz splynely na mnie. Matko Boza,prosze,przez Twoje Serce, pelne laski i milosierdzia,prosze aby na chwale Boza i na swiadectwo innym,Bog we wszystkich moich intencjach,pokazal mi,ze dla Niego nie ma nic niemozliwego. Prosze we wszystkich moich intencjach i w calym moim zyciu,o Boga zywego i zwyciezajacego. Matko Boza,polecam Ci cala moja Rodzine i wszystkich,tych ktorzy na mojej drodze. Matko Boza,prosze o Twoje skuteczne i nieustajace wstawiennictwo,we wszystkich moich intencjach i w calym moim zyciu. Bog zaplac.Sylwia Wójtowicz
Matko Boza,Ja dziekuje,Tobie,za wszystkie laski,jakie juz splynely na mnie.
Prosze we wszystkich moich intencjach
i w calym moim zyciu,o Boga zywego
i zwyciezajacego.
Matko Boza,prosze o Twoje skuteczne