Sylwia napisał/a 26 sierpnia 2020 o 13:26:
Matko Boza,prosze o Twoja nieustajace,skuteczne wstawiennictwo, we wszystkich moich intencjach. Prosze aby Bog przez Twoje Serce, okaz mi zwyciestwo,cud swojego milosierdzia. Prosze aby Bog okazal mi swoje milosierdzie przyspieszyl lask o ktore prosze i doprowadzil je do konca. Prosze o nieustajaca,skuteczna moc Ducha Swietego,we mnie i we wszystkich moich intencjach. Matko Boza,polecam Ci Marcina i Jego bardzo wazna,Bogu wiadoma intencje. Matko Boza,polecam Ci cala moja Rodzine i tych wszystkich,co na mojej drodze. Matko Boza Czestochowska,Matko nieustajecej Pomocy,nasza Krolowo, okaz Nam swoje serce,łaskę, swoje milosierdzie. Bog zaplac. Sylwia Wójtowicz.
Matko Boza,prosze o Twoja nieustajace,skuteczne wstawiennictwo,
we wszystkich moich intencjach.
Prosze aby Bog przez Twoje Serce,
okaz mi zwyciestwo,cud swojego milosierdzia.
Matko Boza,polecam Ci Marcina i Jego bardzo wazna,Bogu wiadoma intencje.
Matko Boza,polecam Ci cala moja Rodzine i tych wszystkich,co na mojej drodze.
Matko Boza Czestochowska,Matko nieustajecej Pomocy,nasza Krolowo,
okaz Nam swoje serce,łaskę, swoje milosierdzie.
Bog zaplac.
Sylwia Wójtowicz.