Sylwia napisał/a 19 sierpnia 2020 o 12:08:
Matko Boza,przez Twoje Serce,przez Twoje rece,wypros mi u Twojego Syna cud milosierdzia. Prosze aby Bog przyspieszyl lask o ktore prosze i doprowadzil je do konca. Prosze w tym wszystkim takze o nieustajaca moc Ducha Swietego,we mnie i we wszystkich moich intencjach. Matko Boza,polecam Ci cala moja Rodzine,wszystkich,ktorzy prosili mnie o modlitwe i tych wszystkich,co na mojej drodze. Matko Boza,prosze o Twoje nieustajaca pomoc i wstawiennictwo,we wszystkich moich intencjach i w calym moim zyciu. Bog zaplac. Sylwia Wójtowicz.
Prosze aby Bog przyspieszyl lask
o ktore prosze i doprowadzil je do konca.
Matko Boza,polecam Ci cala moja Rodzine,wszystkich,ktorzy prosili mnie
o modlitwe i tych wszystkich,co na mojej drodze.
Bog zaplac.
Sylwia Wójtowicz.