Na Nowennę do Matki Bożej Pocieszenia odprawianą w soboty po Mszy Świętej o godz. 17.
Składając swoją dobrowolną ofiarę na konto parafialne, pocztą lub online wspierasz rozwój kultu MB Pocieszenia.

Zapoznałem się i z polityką prywatności i Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest parafia św. Trójcy w Lutogniewie.

Księga intencji modlitewnych

Przesłanych intencji: 1372

Anita

poniedziałek, 25.03.2024

Jezu Ty się tym zajmij błagam.

niedziela, 24.03.2024

Szczęść Boże ! Bardzo proszę o modlitwę w intencji o cud uzdrowienia mamy Urszuli oraz skuteczny przebieg leczenia, szybki termin zabiegu dobre wyniki oraz aby Dobry Bóg prowadził ręce lekarzy oraz o potrzebne łaski i Błogosławieństwo Boże, siły i wiarę także dla taty Zenona. Bóg zapłać za modlitwę Izabela.

Piotr

niedziela, 24.03.2024

Matko Boża proszę żeby nikt nie podważał decyzji orzecznika ZUS w sprawie przyznania renty dla Piotra

Dorota

sobota, 23.03.2024

Matko Boża Pocieszenia, proszę o zdrowie dla Kasi z Krotoszyna, by wyniki badania okazały się pomyślne i by nie musiała przechodzić trzeciej operacji w ciągu paru miesięcy. I by na te Święta była w domu. Jezu ufam Tobie.

sobota, 23.03.2024

Maryjo Matko Pocieszenia,zanosimy do Ciebie prośbę o uleczenie każdego z naszej rodziny z chorób,które doświadczamy i o wsparcie w zakończeniu trudnych spraw oraz w pewnej intencji Tobie Matko Nasza wiadomej.!!!!

Mariola

czwartek, 21.03.2024

Proszę w intencji znalezienia dobrej i stałej pracy oraz o uleczenie zaburzeń zachowania mojego syna Nikodema

Sabina

środa, 20.03.2024

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia i przemiany serca dla Adama i Joanny.

Sabina

wtorek, 19.03.2024

Proszę o modlitwę w intencji ciężko chorego na duszy syna Dawida, proszę aby Pan Bóg w swoim miłosierdziu zabrał mu serce kamienne a dał serce z ciała, proszę aby wyrwał go z letargu.

poniedziałek, 18.03.2024

w intencji o cud uzdrowienia mamy Urszuli oraz skuteczny przebieg leczenia, oraz o potrzebne łaski i Błogosławieństwo Boże, siły i wiarę także dla taty Zenona.

piątek, 15.03.2024

Matko Boża w uroczystym dniu imienin Patryka prosimy o Błogosławieństwa dla Niego i Dary Ducha Sw.A ,także opiekę Aniołów Stróżów i Patronów Sw.Patryka,Sw.Bernarda oraz Sw.Jerzego

piątek, 15.03.2024

niedziela, 10.03.2024

Matko w intencji o cud uzdrowienia mamy Urszuli oraz skuteczny przebieg leczenia, szybki termin zabiegu dobre wyniki oraz aby Dobry Bóg prowadził ręce lekarzy oraz o potrzebne łaski i Błogosławieństwo Boże, siły i wiarę także dla taty Zenona.

XXX

piątek, 08.03.2024

Matko Boża pomóż Mi rozwiązać wszystkie sprawy, Postaw na mej drodze dobrych ludzi. Chroń moją rodzinę , od niebezpieczeństw , kłopotów i trudności życiowych. Pomagaj Mi każdego dnia. Oddal od Nas wszystkie troski i kłopoty. Matko Boża błagam pomóż Mi w poniedziałek załatwić sprawę pozytywnie , miej Nas swej opiece.

piątek, 08.03.2024

Maryjo Matko Pocieszenia,zanosimy do Ciebie prośbę o uleczenie każdego z naszej rodziny z chorób,które doświadczamy i o wsparcie w zakończeniu trudnych spraw oraz w pewnej intencji Tobie Matko Nasza wiadomej.!!.

piątek, 08.03.2024

Prośba do Matki Bożej Pocieszenia o opiekę ,błogosławieństwo Boże ,dary Ducha Sw.i opiekę Aniołów Stróżów w 84 rocznicę urodzin Fokko oraz o siły i zdrowie na każdy dzień.Proszą o to najbliżsi.

wtorek, 05.03.2024

O cud uzdrowienia mamy Urszuli oraz skuteczny przebieg leczenia, dobre wyniki oraz aby Dobry Bój prowadził ręce lekarzy i potrzebne łaski i Błogosławieństwo Boże, siły i wiarę także dla taty Zenona.

Czcicielka

sobota, 02.03.2024

Matko Boża Pocieszenia dziękuję za odebrane łaski i proszę o zdrowie dla mnie i moich córek oraz o pomoc w rozwiązaniu moich problemów.

piątek, 01.03.2024

Dla Cioci Beaty prośba o opiekę Matki Bożej ,Ducha Sw.,Aniołów Stróżów i Patronów Sw.w jej 100 -setną rocznicę urodzin.

piątek, 01.03.2024

czwartek, 29.02.2024

Mateczko proszę weź pod Swoją opiekę mnie Izabelę, siostrę Jolantę i mamę Mirosławę. Wysłuchaj pomyślnie i szczęśliwie wszystkich moich próśb i błagań, które noszę w swoim sercu oraz tych, zanoszonych do Ciebie w modlitwach. Błagam Pani rozwiąż wszystkie nasze skomplikowane sprawy i trudne problemy oraz wyzwól nas z rozpaczliwej sytuacji. Proszę też o Boże Błogosławieństwo i Opiekę dla Polskiego Rządu oraz Polski. Prosi Izabela