Sylwia napisał/a 29 lipca 2020 o 13:06:
Matko Boza,popros swojego Syna aby On okazal mi swoje milosierdzie i aby w tym milosierdziu doprowadzil wszystkie moje sprawy do konca. Prosze o zwyciestwo milosierdzia Bozego, we wszystkich intencjach, ktore nasze w swoim sercu. Prosze o nieustajaca moc Ducha Swietego,we mnie i we wszystkich moich intencjach. Matko Boza,przez swoje Niepokalane Serce podaruj mi swoja nieustajaca pomoc. Matko Boza,polacam Ci cala moja Rodzine i wszystkich,tych,ktorzy na mojej drodze. Bog zaplac. Sylwia Wójtowicz.
Matko Boza,popros swojego Syna aby
On okazal mi swoje milosierdzie
i aby w tym milosierdziu doprowadzil wszystkie moje sprawy do konca.
Prosze o zwyciestwo milosierdzia Bozego, we wszystkich intencjach,
ktore nasze w swoim sercu.
Prosze o nieustajaca moc Ducha Swietego,we mnie i we wszystkich
moich intencjach.
Matko Boza,przez swoje Niepokalane Serce podaruj mi swoja nieustajaca pomoc.
Matko Boza,polacam Ci cala moja Rodzine i wszystkich,tych,ktorzy
na mojej drodze.