Sylwia napisał/a 22 lipca 2020 o 10:27:
Matko Boza, prosze Cie o Twoja miłość, o Twoja laske i milosierdzie ..... Matko Boza,prosze o cud uzdrowienia dla mojego Ojca Walentego. Matko Boza,prosze o zwyciestwo milosierdzia Bozego,we wszystkich trudnych dla mnie sprawach. Matko Boza,prosze o laski przekształcenia Kościoła Marii Magdalena w Tychach na Bazylikę. Prosze o ochrone,tej sprawy przed wszelkim złem. Matko Boza,polecam Ci cala moja Rodzine i wszystkich,tych,co na mojej drodze. Matko Boza,niech przez Twoje milosierne Serce Twoj Syn okaze mi swoje milosierne Serce. Bog zaplac. Sylwia Wójtowicz.
Matko Boza, prosze Cie o Twoja miłość,
o Twoja laske i milosierdzie .....
Matko Boza,prosze o cud uzdrowienia dla mojego Ojca Walentego.
Prosze o ochrone,tej sprawy przed wszelkim złem.
Matko Boza,polecam Ci cala moja Rodzine i wszystkich,tych,co na mojej drodze.
Bog zaplac.
Sylwia Wójtowicz.