Sylwia napisał/a 8 lipca 2020 o 12:56:
Matko łaski,milosci,milosierdzia,pokoju. Matko nieustajacej pomocy,prosze okaz mi swoje Serce,Twoje skuteczne wstawiennictwo i podaruj cud milosierdzia,we wszystkich, trudnych dla mnie sprawach. Niech za Twoim wstawiennictwem Bóg przyspieszy lask o ktore prosze. Niech za Twoim wstawiennictwem i na chwale Boza doswiadcze Boga żywego i zwyciezajacego. Niech za Twoim wstawiennictwem Bog skutecznie mi blogoslawi,we wszystkich moich intencjach. Matko Boza,polecam Ci cala moja Rodzine i tych wszystkich,co na mojej drodze. Matko Boza,Ja Tobie dziekuje, za wszystkie otrzymane laski. Bog zaplac. Sylwia.
Matko łaski,milosci,milosierdzia,pokoju.
trudnych dla mnie sprawach.
Niech za Twoim wstawiennictwem
Bóg przyspieszy lask o ktore prosze.
Niech za Twoim wstawiennictwem
i na chwale Boza doswiadcze Boga żywego i zwyciezajacego.
Matko Boza,polecam Ci cala moja Rodzine i tych wszystkich,co na mojej drodze.
Matko Boza,Ja Tobie dziekuje,
za wszystkie otrzymane laski.
Bog zaplac.
Sylwia.