Sylwia napisał/a 17 czerwca 2020 o 14:00:
Maryjo,Matko moja ...... Prosze o modlitwe,o cud we wszystkich trudnych dla mnie sprawach. Prosze o modlitwe,za moja Rodzine. Prosze o modlitwe,we wszystkich powierzonych mi intencjach. Prosze o modlitwe, dziekczynna, za wszystkie otrzymane laski. Prosze Matko o Twoja milosc,laske i milosierdzie. Prosze o Twoje nieustajace wstawiennictwo Matko,we wszystkich intencjach,ktore nasze w swoim sercu. Bog zaplac. Sylwia.
Maryjo,Matko moja ......
Prosze o modlitwe,o cud we wszystkich trudnych dla mnie sprawach.
Prosze o modlitwe,za moja Rodzine.
Prosze o modlitwe,we wszystkich powierzonych mi intencjach.
Prosze o modlitwe, dziekczynna,
za wszystkie otrzymane laski.
Prosze Matko o Twoja milosc,laske
i milosierdzie.