Sylwia napisał/a 10 czerwca 2020 o 11:08:
Maryjo,Matko milosci,milosierdzia, laski i pokoju moja podaruj mi przez swoje Serce,swoja milosc i milosierdzie,swoja laske,pokoj i wysluchaj moich prosb. Prosze o modlitwe,o milosierdzie Boze i pelnie Ducha Swietego,we mnie,we wszystkich waznych intencjach,ktore nasze w swoim sercu i w calym moim zyciu. Prosze o cud,we wszystkich waznych intencjach,ktore nasze w swoim sercu. Prosze o modlitwe,za moja Rodzine i w intencjach mi powierzonych. Matko Boza,prosze o Twoje nieustajace wstawiennictwo i pomoc,we wszystkich intencjach,ktore nasze w swoim sercu,w calym moim zyciu. Bog zaplac.Sylwia Wójtowicz.
Maryjo,Matko milosci,milosierdzia,
Prosze o modlitwe,o milosierdzie Boze
Prosze o cud,we wszystkich waznych intencjach,ktore nasze w swoim sercu.
Prosze o modlitwe,za moja Rodzine
i w intencjach mi powierzonych.
Bog zaplac.Sylwia Wójtowicz.