Sylwia napisał/a 20 maja 2020 o 07:54:
Matko Boza ...... Prosze o cud calkowitego uzdrowienia dla mnie. Prosze o cud calkowitego uzdrowienia dla mojego Ojca Walentego. Prosze o modlitwe przeblagalna za grzechy moje,mojej Rodziny i zmarlych Przodkow. Prosze o cud, we wszystkich intencjach,ktore nasze w swoim sercu. Prosze o modlitwe, w intencjach mi powierzonych. Prosze o modlitwe dziekczynna,za wszystkie otrzymane laski. Bog zaplac.
Matko Boza ......
Prosze o cud, we wszystkich intencjach,ktore nasze w swoim sercu.
Prosze o modlitwe, w intencjach mi powierzonych.
Prosze o modlitwe dziekczynna,za wszystkie otrzymane laski.
Bog zaplac.