Agnieszka napisał/a 16 maja 2020 o 19:07:
Matko Boża Pocieszenia, dziękuję Ci za Twoją opiekę podczas kończącego się tygodnia. Za to, że stawiasz na mojej drodze osoby, które pomogły spełnić mi moje marzenie. Proszę Cię miej w opiece nowo wyświęconego diakona Karola. Opiekuj się także moim ojcem chrzestnym Kazimierzem, który przebywa w szpitalu. Daj mi siłę, bycia wsparciem dla Jego rodziny w tych trudnych momentach.
Proszę Cię miej w opiece nowo wyświęconego diakona Karola.
Opiekuj się także moim ojcem chrzestnym Kazimierzem,
który przebywa w szpitalu.
Daj mi siłę, bycia wsparciem dla Jego rodziny w tych trudnych momentach.