Sylwia napisał/a 1 marca 2020 o 11:54:
Proszę o modlitwę,o cud uwolnienia,uzdrowienia z mojej choroby. To jest dla mnie najważniejsza, najpilniejsza intencja. Proszę także o cud,we wszystkich innych trudnych dla mnie sprawach,które także wymagają cudu. Proszę aby Pan,okazał mi w tym wszystkim,przez swoją Matkę, która jest Matka nieustającej Pomocy,Pokoju,Miłości,Matką Miłosierdzia, swoje nieskończone miłosierdzie. Maryjo,otocz mnie swoją nieustającą opieką,miłością i wypros mi na chwałę Bożą,to o co proszę, przecież jesteś moja Matką. Królowo Pokoju,wypros mi pokój w moim życiu Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Proszę o modlitwę,o cud uwolnienia,uzdrowienia z mojej choroby.
To jest dla mnie najważniejsza, najpilniejsza intencja.
Proszę aby Pan,okazał mi w tym wszystkim,przez swoją Matkę,
która jest Matka nieustającej Pomocy,Pokoju,Miłości,Matką Miłosierdzia,
swoje nieskończone miłosierdzie.
przecież jesteś moja Matką.
Królowo Pokoju,wypros mi pokój
w moim życiu