Sylwia napisał/a 25 lutego 2020 o 20:21:
Proszę o modlitwę,o cud we wszystkich trudnych dla mnie sprawach. Proszę o nieustającą moc miłosierdzia Bożego i Ducha Świętego,we mnie,we wszystkich moich intencjach i w całym moim życiu. Matko Boża,Matko nasza,przypomnij swojemu Synowi,jakie słowa Nam dał ,w jakie słowa,Ja mu uwierzyłam i wypros mi u Niego,to o co Ciebie i Twojego Jezusa z ufnością proszę. Panie,proszę przyspiesz swojej łaski. Maryjo,niech w każdej sekundzie swojego życia czuje na Sobie,w swoim życiu,Twoja obecność,Twoja opiekę,Twoje wstawiennictwo. ,,Bądź pozdrowiona,pełna łaski" Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Proszę o modlitwę,o cud we wszystkich trudnych dla mnie sprawach.
Matko Boża,Matko nasza,przypomnij swojemu Synowi,jakie słowa Nam dał
,w jakie słowa,Ja mu uwierzyłam
i wypros mi u Niego,to o co Ciebie
i Twojego Jezusa z ufnością proszę.
Panie,proszę przyspiesz swojej łaski.
,,Bądź pozdrowiona,pełna łaski"
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.