Sylwia napisał/a 7 lutego 2020 o 06:08:
Proszę o dalszą modlitwę w intencji, cudu uzdrowienia mnie z mojej choroby, z moich chorób. Proszę o uwolnienie od wszelkiego ducha choroby,od wszelkiego złego ducha i ochronę przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym. Proszę też o uwolnienie w innych sferach mojego życia od pasma nieszczęść. Bardzo proszę o jakiś cud.Proszę aby Bóg nareszcie zamienił w moim życiu, to całe moje pasmo nieszczęść w powodze,w szczęście. Bardzo proszę o modlitwę. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Proszę o dalszą modlitwę w intencji,
cudu uzdrowienia mnie z mojej choroby,
z moich chorób.
Proszę też o uwolnienie w innych sferach mojego życia od pasma nieszczęść.
Bardzo proszę o jakiś cud.Proszę aby Bóg nareszcie zamienił w moim życiu,
to całe moje pasmo nieszczęść
w powodze,w szczęście.
Bardzo proszę o modlitwę.
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.