Sylwia napisał/a 17 lutego 2020 o 22:00:
Proszę o modlitwę,o cud we wszystkich trudnych dla mnie sprawach. Matko Boża,Matko nasza,przypomnij swojemu Synowi,jakie słowa Nam dał ,w jakie słowa,Ja mu uwierzyłam i wypros mi u Niego,to o co Ciebie i Twojego Jezusa z ufnością proszę. Panie,proszę przyspiesz swojej łaski. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Proszę o modlitwę,o cud we wszystkich trudnych dla mnie sprawach.
Matko Boża,Matko nasza,przypomnij swojemu Synowi,jakie słowa Nam dał
,w jakie słowa,Ja mu uwierzyłam
i wypros mi u Niego,to o co Ciebie
i Twojego Jezusa z ufnością proszę.
Panie,proszę przyspiesz swojej łaski.
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Kasia napisał/a 17 lutego 2020 o 21:46:
Najukochańsza Matko pomóż w rozwiązaniu trudnego problemu.Daj siłę wytrwać
Kasia napisał/a 16 lutego 2020 o 18:18:
Kochana Mamo dziękuję Ci za otrzymane łaski i opiekę. Proszę o zdanie egzaminów i przełamanie lenistwa.
Kasia napisał/a 16 lutego 2020 o 11:43:
Błagam Maryjo pomóż mi wyjść z beznadziejnej sytuacji mieszkaniowej i życiowej. Jestem wrakiem
Karolina J napisał/a 15 lutego 2020 o 18:19:
Proszę o pozytywne podejście do egzaminów i zdanie ich na tyle ile zasługuje.
Czciciele napisał/a 14 lutego 2020 o 18:23:
Nasza POCIESZYCIELKO!!! zanosimy do Ciebie prośby o zdrowie,tak potrzebne każdemu z nas,prosimy o zjednoczenie naszej rodziny,pozytywnie zdane w tym nadchodzącym czasie egzaminy oraz w pewnej intencji Tobie Maryjo wiadomej..Twoi wierni Czciciele.
Sylwia napisał/a 11 lutego 2020 o 22:21:
Proszę o cud,w trudnych dla mnie sprawach. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Proszę o cud,w trudnych dla mnie sprawach.
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Agnieszka napisał/a 9 lutego 2020 o 11:08:
Ukochana Przenajświetsza Mateńko błagam o łaskę bycia wreszcie razem z moim ukochanym Rafałem oraz o dar poczęcia i zdrowych narodzin naszego dzieciątka. Błagam Mateńko pomóż nam.
Czciciele napisał/a 8 lutego 2020 o 13:02:
Nasza POCIESZYCIELKO!!! zanosimy do Ciebie prośby o zdrowie,tak potrzebne każdemu z nas,prosimy o zjednoczenie naszej rodziny,pozytywnie zdane w tym nadchodzącym czasie egzaminy oraz w pewnej intencji Tobie Maryjo wiadomej ..Twoi wierni Czciciele.
Anna napisał/a 7 lutego 2020 o 09:27:
Proszę o zdrowie dla ja na majewskigo
Sylwia napisał/a 7 lutego 2020 o 06:08:
Proszę o dalszą modlitwę w intencji, cudu uzdrowienia mnie z mojej choroby, z moich chorób. Proszę o uwolnienie od wszelkiego ducha choroby,od wszelkiego złego ducha i ochronę przed wszelkim złem widzialnym i niewidzialnym. Proszę też o uwolnienie w innych sferach mojego życia od pasma nieszczęść. Bardzo proszę o jakiś cud.Proszę aby Bóg nareszcie zamienił w moim życiu, to całe moje pasmo nieszczęść w powodze,w szczęście. Bardzo proszę o modlitwę. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Proszę o dalszą modlitwę w intencji,
cudu uzdrowienia mnie z mojej choroby,
z moich chorób.
Proszę też o uwolnienie w innych sferach mojego życia od pasma nieszczęść.
Bardzo proszę o jakiś cud.Proszę aby Bóg nareszcie zamienił w moim życiu,
to całe moje pasmo nieszczęść
w powodze,w szczęście.
Bardzo proszę o modlitwę.
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Aga napisał/a 6 lutego 2020 o 10:22:
Kochana Maryjo proszę Cię o łaskę zdrowia, dobrych ludzi na mojej drodze którzy mi pomogą w życiu i o łaskę pomocy realizowania moich zamierzeń, spełnienia marzeń i pragnień, błogosławieństwo dla mojego życia
Kasia napisał/a 5 lutego 2020 o 18:39:
Maryjo błagam o zdrowie, wyleczenie z chorób autoimmunologicznych i wkład własny pod zakup mieszkania. Jesteś moją mamą, więc błagam pomóż mi
Sylwia napisał/a 30 stycznia 2020 o 19:32:
Przez Serce Maryi,proszę o cud miłosierdzia Bożego,proszę o uwolnienie,uzdrowienie z mojej choroby. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
czciciel napisał/a 24 stycznia 2020 o 22:34:
Matko Boża upros zdrowie,opieke Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie,mamy i rodziny.
Czciciele napisał/a 24 stycznia 2020 o 18:16:
Nasza POCIESZYCIELKO!!! zanosimy do Ciebie prośby o zdrowie,tak potrzebne każdemu z nas,prosimy o zjednoczenie naszej rodziny,pozytywnie zdane w tym nadchodzącym czasie egzaminy oraz w pewnej intencji Tobie Maryjo wiadomej ...Twoi wierni Czciciele.
Łukasz napisał/a 24 stycznia 2020 o 11:07:
Prośba do Matki Bożej Pocieszenia o zdrowie, potrzebne łaski i wypełnienie się woli Bożej dla Andrzeja i Justyny oraz ich rodziny
Czcicielka napisał/a 23 stycznia 2020 o 22:47:
Matuchno proszę Cię o zdrowie i Boże błogosławieństwo
Czcicielka napisał/a 23 stycznia 2020 o 22:45:
Matko Pocieszenia proszę o zdrowie, dary ducha świętego, zdanie egzaminów dla Rafała
Czcicielka napisał/a 23 stycznia 2020 o 22:43:
Matko Pocieszenia dziękuje Ci za opiekę nad moją rodziną