Czcicielka napisał/a 22 stycznia 2021 o 17:24:
Czciciele napisał/a 22 stycznia 2021 o 14:55:
Matko Boża Pocieszenia prosimy Cię o dalszą opiekę i łaskę zdrowia dla każdego z nas w naszej rodzinie o szczęśliwe rozwiązanie pewnych trudnych spraw i w pewnej intencji proszą Czciciele.
Sylwia napisał/a 20 stycznia 2021 o 15:31:
Maryjo, Matko Boża, dziękuję Ci za to że jesteś i za Twoje nieustające wstawiennictwo u Twojego miłosiernego Syna. Proszę o Twoja dalsze, skuteczne wstawiennictwo u Twojego Syna. Proszę o Twoja dalsza nieustająca pomoc. Proszę wypros mi u Niego cud niezmierzonego miłosierdzia Bożego,w moich wszystkich intencjach. Niech, to się wszystko stanie na chwałę Boza. Matko Boza polecam Ci całą moja Rodzine i tych wszystkich co na mojej drodze. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Proszę o Twoja dalsze, skuteczne wstawiennictwo u Twojego Syna.
Proszę o Twoja dalsza nieustająca pomoc.
Niech, to się wszystko stanie na chwałę Boza.
Matko Boza polecam Ci całą moja Rodzine i tych wszystkich co na mojej drodze.
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
grażyna napisał/a 20 stycznia 2021 o 12:45:
za Maciusia we wszystkim za zdrowie i realizację planów. Bóg zapłać.
Maryla napisał/a 18 stycznia 2021 o 10:47:
Matko Boża Pocieszenia, pociesz mnie w tych moich trudnościach. Proszę o nawrócenie Marcina który związał się z kobietą po jeśli jest to Wola Boża byśmy byli razem. O pomoc z mieszkaniem i finansami. oddaję Ci moje troski proszę zamień je w radości. Dziękuję
Sylwia napisał/a 13 stycznia 2021 o 15:29:
Matko Boza, dziękuję Ci,za to, że jesteś i wypraszasz mi u Twojego Syna wszelkie potrzebne niezmierzone miłosierdzie. Proszę Cię dalej, we wszystkich moich intencjach, o cud Twojego niezmierzonego miłosierdzia Bożego i cud Boga żywego we wszystkich moich intencjach, tak aby niemożliwe stało się możliwe. Polecam Ci całą moja Rodzine i tych wszystkich co na mojej drodze. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Matko Boza, dziękuję Ci,za to, że jesteś
i wypraszasz mi u Twojego Syna wszelkie potrzebne niezmierzone miłosierdzie.
we wszystkich moich intencjach, tak aby niemożliwe stało się możliwe.
Polecam Ci całą moja Rodzine i tych wszystkich co na mojej drodze.
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Czcicielka napisał/a 11 stycznia 2021 o 15:38:
Do MBP w intencji Krystyny i Stefana z okazji 50 tej rocznicy ślubu z podziękowaniem za przeżyte lata i prośbą o zdrowie , błogosławieństwo Boże oraz potrzebne łaski.
Czcicielka napisał/a 11 stycznia 2021 o 15:30:
Do MBP w intencji Mikołaja z okazji 18 tych urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia .
agnieszka napisał/a 10 stycznia 2021 o 13:36:
prosze o łaske zdrowia dla dziecka.
aga i radek napisał/a 10 stycznia 2021 o 13:36:
Prosimy o modlitwę w intencji wyjaśnienia i pomyślnego rozwiązania trudnej sprawy. Już sami nie dajemy rady i uginamy się pod ciężarem problemów. Prosimy o Wasze orędownictwo u Pana Boga.
Czciel napisał/a 9 stycznia 2021 o 15:26:
Dziękuję za otrzymane łaski i proszę o uzdrowienie
Ania napisał/a 9 stycznia 2021 o 12:27:
Prośba do MBP o uzdrowienie z choroby i powrót do domu dla Jerzego
Czcicielka napisał/a 7 stycznia 2021 o 15:00:
Matko Boża proszę Cię o nawrócenie mojego syna zeby wyszedl z alkoholizmu o siłę i wytrwałość dla niego i dla nas wszystkich w rodzinie i o zdrowie dla nas.Bóg zapłać
Jadzia napisał/a 6 stycznia 2021 o 21:59:
Sylwia napisał/a 6 stycznia 2021 o 15:56:
Matko Boza,dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski. Proszę o żywa, odczuwalna moc Boża,tak aby, we wszystkich moich intencjach, niemożliwe stało się możliwe. Polecam Ci całą moja Rodzine i tych wszystkich co na mojej drodze. Prosze o modlitwę,zwłaszcza dzisiaj kiedy są moje urodziny. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Matko Boza,dziękuję Ci za wszystkie otrzymane łaski.
Proszę o żywa, odczuwalna moc Boża,tak aby,
we wszystkich moich intencjach, niemożliwe stało się możliwe.
Polecam Ci całą moja Rodzine i tych wszystkich co na mojej drodze.
Prosze o modlitwę,zwłaszcza dzisiaj kiedy są moje urodziny.
Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.
Maryla napisał/a 4 stycznia 2021 o 11:25:
Matko Boża Pocieszenia proszę Cię o nawrócenie Marcina, powrót do Boga, o ratunek od kobiety z którą żyje w ciężkich grzechach....Ty znasz intencje mojego serca Mamo ratuj...Dziękuję
Czciciele napisał/a 2 stycznia 2021 o 14:28:
Matko Boża Pocieszenia prosimy Cię w tym Nowym Roku o dalszą opiekę i łaskę zdrowia dla każdego z nas w naszej rodzinie a także dla Juliusza oraz o szczęśliwe rozwiązanie pewnych trudnych spraw i w pewnej intencji proszą Czciciele.
Czcicielka napisał/a 2 stycznia 2021 o 10:48:
Prośba do MBP o uzdrowienie Iwony
Alina napisał/a 2 stycznia 2021 o 10:31:
Matko ukochana proszę cię o szczęśliwa operacje i powrót do zdrowia dla mojego ojca.Dziekuje z całego serca za opiekę nad moją rodziną.
Maria napisał/a 2 stycznia 2021 o 09:12:
Matko Boża Pocieszenia proszę o uzdrowienie z choroby dla mamy i Błogosławieństwo Boże.